Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Magdalena, Maksymilian, Urszula
REKLAMA

Kierowca rozbił samochód o drzewo. Jazda "na haju" skończyła się w szpitalu

Andrzej Pudrzyński
22 listopada, 11:23

Za swoją głupotę kierowca zapłacił lądując w szpitalu i niszcząc auto. A na tym nie koniec.

zdjęcie ilustracyjne / archiwum

REKLAMA

W ubiegłą sobotę około godz. 13.30 jadący roverem 26-latek zjechał na pobocze drogi i uderzył w drzewo. Do wypadku doszło w Stążkach (gmina Świekatowo).

- Kierowca doznał obrażeń i został przewieziony do szpitala - informuje sież. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Policjanci przeprowadzili badanie na zawartość narkotyków. Okazało się, że mężczyzna był pod wpływem amfetaminy i kokainy.

Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego stanie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (4)

Oby go odratowali.... Serce człowiek.

Odpowiedzi: 0

Ten to się do tarcia chrzanu nadał XDD

Odpowiedzi: 1

ty juz tam Panie P.B. stul ryj

Odpowiedzi: 0

To rower czy samochód?

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz