Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Tadeusz, Cyryl, Wioletta
 • zachmurzenie duże
  Dzisiaj:
  16°C / 10°C
 • pochmurnie
  Jutro:
  15°C / 7°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  14°C / 6°C

Komendant wojewódzki docenił pracę bryg. Pawła Puchowskiego

bart
14 października, 16:12

Zwykle strażacy odbierają nagrody w dniu swojego święta. Tym razem zrobiono wyjątek. Rzecznika prasowego Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu uhonorowano przy okazji wizytacji.

Bryg. Paweł Puchowski odbierający nagrodę od komendanta
Fot. KP PSP w Świeciu

W minioną środę siedzibę Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Świeciu wizytował zastępca kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Sławomir Herbowski wraz z zastępcą łódzkiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Zbigniewem Łyszkowicz.

Komendant powiatowy PSP w Świeciu st. bryg. Piotr Tkaczyński zaprezentował gościom obiekty komendy oraz pojazdy i sprzęt znajdujący się na jej wyposażeniu. Spotkanie było również okazją do wręczenia dowódcy JRG bryg. Pawłowi Puchowskiemu wyróżnienia przyznanego przez kujawsko-pomorskiego komendanta wojewódzkiego Państwowej Straży Pożarnej st. bryg. Jacka Kaczmarka za zaangażowanie i wzorowe wykonywanie zadań służbowych.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl     

Komentarze (16)

Gratulacje!!!! 

Odpowiedzi: 0

Czym tu się podniecać że facet wykonuje swoje obowiązki za które bardzo dobrze mu płacą a pewnie za 5 lat pójdzie na emeryturę jak jego roczniki będą dalej zasuwać. Napiszcie lepiej o panu Henryku co od 20 lat pracuje w piekarni zarabia niemla najniższa krajową a nigdy nie przypalił naszego chleba powszedniego. To jest bohater co się nie pcha na afisz. 

Odpowiedzi: 3

Weź się puknij w łep 

Odpowiedzi: 0

Zamilcz kasztanie jak niemasz nic sensownego do powiedzenia..

Odpowiedzi: 0

Budowlaniec ma racje .A ci co się odzywają to pewnie strażacy .Połowa to pierdzi w stołki w ciepłym i zato dostaje kupe kasy i jeszcze za to nagrody a poczciwy budowlaniec to musi do 67 i nie wiadomo czy dozyje .

Odpowiedzi: 1

Jeden został strażakiem inny budowlańcem jeszcze inny sprzątaczką czy menelem. Im dłużej strażacy pierdzą w stołek tym mniej tragedii spotyka innych. Czy to takie trudne do zrozumienia? Zawistni nieudacznicy, którzy obwiniają innych za to że nic w życiu nie osiągnęli i to oni przepierdzieli swoje życie na kanapie z browarem w łapie. 

Odpowiedzi: 1

Ale co mniej ??Bo nie czaje ??I tak jak jest na strażaków to i tak idzie pod dywan i niby że nie dało się nic zrobic i  ktos umarł .Jak jest pożar to i tak jak jest okazja to ktoś z cywili już uratowal daną osobę albo sama się uratowała .Jak jest wypadek to straż roscina auto i już jeSt ambulans i ratuje osobę .Po za tym ludzie idà do straży bo jest szybko emerytura ,jak by straż miała tak jak zwykły obywatel to jestem ciekawy czy tak by było ciężko się dostać do strazy 

Odpowiedzi: 1

Panie Hehe obyś nigdy nie potrzebował pomocy strażaków!!! Wtedy okaże się czy sam zdążysz się uratować lub uratować swoich bliskich.

Odpowiedzi: 0

Zapraszam do wspólnego pierdzenia!

Odpowiedzi: 0

Nagrody dla strażaków, za grę w siatkówkę i relaks w jacuzzi w godzinach pracy. Śmiech na sali.

Odpowiedzi: 1

Po co ta złość. Każdy może zostać strażakiem, a nagrodę dostał za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków a nie jak Pan twierdzi za sport. Proszę czytać ze zrozumieniem!!!

Odpowiedzi: 1

Nie każdy może .W Świeciu tylko po układzie co z resztà widać 

Odpowiedzi: 1

Ciekawa ta Pana teoria.Tylko ludzie którzy nie mają pojęcia jak naprawdę wygląda nabór do służby  mogą mówić o układach.

Odpowiedzi: 0

Gratulacje p. Pawle

Odpowiedzi: 0

Co co tutaj tak krytykują pewnie tak naprawdę nie mają pojęcia ile Pan Paweł ma obowiązków na głowie tak że darujcie sobie bo G.... Wiecie w nogach śpicie . Gratulacje dla Pana Pawła szacunek za oddanie służbie

Odpowiedzi: 0

Gratulacje Panie Pawle. Zycze dalszych sukcesów

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz