Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Nie powinno być problemu z oddaniem na czas nowej remizy OSP w Osiu [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
23 listopada, 09:59

Druhowie Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiu z satysfakcją spoglądają na postępy prac przy budowie ich nowej siedziby, która będzie najokazalszą budowlą przy ul. Kościuszki.

Remiza będzie miała prawie 800 m kw. powierzchni całkowitej
Fot. OSP Osie
REKLAMA
REKLAMA

Już nie trzeba sobie wyobrażać, jak będzie prezentować się nowa remiza Ochotniczej Straży Pożarnej w Osiu.

Na obecnym etapie budowy niemal wszystko jest już jasne.

Przestronny piętrowy budynek z pięcioma boksami garażowymi powstaje na działce o powierzchni 2,2 tys. m kw. przy ul. Kościuszki.

REKLAMA
REKLAMA

Remiza będzie miała prawie 800 m kw. powierzchni całkowitej i 570 m kw. powierzchni użytkowej.

Na parterze, oprócz wspomnianych garaży, znajdą się także pomieszczenia gospodarcze, szatnie i toalety oraz punkt alarmowy.

Na piętrze zostaną urządzone sala konferencyjna, biura, kuchnia, magazyn, toalety i pomieszczenie na sprzęt porządkowy.

REKLAMA
REKLAMA

- Cała brać strażacka czeka z niecierpliwością i nieukrywaną radością na otwarcie nowej remizy - informuje OSP w Osiu. - Nowy obiekt znacznie ułatwi i poprawi nam możliwości działań, kształcenia i dalszego rozwoju. Obecnie w swoich szeregach mamy około 70 członków, w tym ponad 40 uprawnionych do udziału w działaniach ratowniczych. Mamy również prężnie działającą, liczącą ponad 25 członków, Młodzieżową Drużynę Pożarniczą.

REKLAMA
REKLAMA

Przetarg na inwestycję za 6 mln 290 tys. zł wygrała firma Usługi Remontowo-Budowlane Leszek Stosik z Osia.

Z własnego budżetu gmina wyda jedynie 1,5 mln zł. Pozostała kwota pochodzi z dofinansowania z dwóch funduszy rządowych.

Plany zakładają, że inwestycja zakończy się w sierpniu przyszłego roku.

Poniżej zdjęcia z budowy remizy.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA

Zdjęcia OSP Osie

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

W dzisiejszych czasach samorządy, dotacje i sponsorzy budują nowe remizy. Kiedyś brać strażacka własnymi rękoma. Choć w powiecie są i takie do dziś jednostki że starają się z własnych pieniędzy. Ale kto bogatemu zabroni. 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz