Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Nowe SUV-y dla policjantów z komendy powiatowej w Świeciu

Andrzej Bartniak
23 listopada 2022, 15:44

Do województwa kujawsko-pomorskiego trafi pięć spośród zakupionych 78 samochodów kia sportge. Dwa z nich otrzyma Komenda Powiatowa Policji w Świeciu. 

Tak prezentuje się nowe oznakowanie policyjnych samochodów
Fot. KWP w Bydgoszczy
REKLAMA
REKLAMA

Komenda Wojewódzka Policji w Bydgoszczy została wyznaczona do zakupu sprzętu transportowego dla jednostek policji w Polsce.

Zakupiono 78 samochodów oznakowanych typu SUV marki Kia Sportage. Łączny koszt tej inwestycji wyniósł prawie 13 mln zł.

Oznacza to, że jeden radiowóz kosztował 166 500 zł.

REKLAMA
REKLAMA

- W naszym województwie pozostanie pięć takich radiowozów: dwa w Świeciu i po jednym w Bydgoszczy, Toruniu i Inowrocławiu. Pozostałe samochody zostaną przekazane do innych komend na terenie kraju - informuje mł. insp. Monika Chlebicz, rzecznik Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy.

Samochody kia sportage są wyprodukowane w ramach nowej generacji modelu, wyposażone w silnik benzynowy o pojemności 1598 cm sześc. oraz mocy 110 kW, czyli 150 koni mechanicznych.

REKLAMA
REKLAMA

Dodatkowo pojazdy są wyposażone w manualną skrzynię biegów, czujniki i kamerę cofania, apteczkę pierwszej pomocy z rozszerzonym jej wyposażeniem, koło dojazdowe, a także system łączności radiowej dedykowany dla policji.

Dostawa tych radiowozów jest pierwszą, która została zrealizowana zgodnie z nowym wzorem oznakowania pojazdów policyjnych przedstawionych na targach Europol w Kielcach w 2022 r.

Poniżej zdjęcia SUV-ów, z których dwa trafią do Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (11)

Leganckie

Odpowiedzi: 0

Wspaniałe wozy .Widziałem po trasie bo byłem na żołondkach w Grupie i szpageti w Grudziądzu.

Odpowiedzi: 0

Tylko po to by ukarać nas mandatem w ramach naszego bezpieczeństwa...ale takie sasiny czy morowieckie lub zera chodzą na wolności...

Odpowiedzi: 2

Zjedz sobie Jacku placek ełropiejski 

Odpowiedzi: 0

Rozpal ognisko i zdejmij czapeczkę

Odpowiedzi: 0

Minucie Odrę tym jest ich więcej, tzw wszystkie. Musimy palących by dostosować zachodowi.

Odpowiedzi: 1

można bardziej po polsku?

Odpowiedzi: 0

Brzydkie auta moim zdaniem ... takie przekombinowane. Wygląda tutaj na haos. 

No ale nie dal psa kiełbasa jak to się mówi :)

Odpowiedzi: 1

Dlatego proponuję stulić pysk, kundelku.

Odpowiedzi: 0

Powinni dostać  żuki, z  instrukcją  obsługi  w brailu. 

Odpowiedzi: 0

Auta fajne, byle prędkości nie przekraczali.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz