Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Piękną Kalinę Kosikowską zobaczymy w finale Polska Miss Nastolatek [zdjęcia]

Andrzej Bartniak
10 grudnia 2022, 19:18

Za tydzień odbędą się finały konkursów Polska Miss i Polska Miss Nastolatek. Wśród pretendentek do korony jest również Kamila Kosikowska z Bzowa (gmina Warlubie).  

Kalina Kosikowska w swiątecznej sesji
Fot. Piotr Piątek
REKLAMA
REKLAMA

Polska Miss to nowy ogólnopolski konkurs piękności. W roku 2022 do konkursu zgłosiło się ponad 5 tys. uczestniczek (licząc konkursy regionalne). Zwyciężczyni otrzyma samochód osobowy, a TOP 5 konkursu wyjedzie na dwutygodniowy pobyt na wyspę Bali.

Konkursy regionalne odbyły się w tym roku w województwach dolnośląskim, małopolskim, mazowieckim, wielkopolskim i pomorskim. Uczestniczki zainteresowane udziałem mogły również zgłosić się przez casting open. Ostatecznie w finale Polska Miss i Polska Miss Nastolatek wystąpi po 36 finalistek z całej Polski.

REKLAMA
REKLAMA

Gale finałowe odbędą się 17-18 grudnia w Arche Hotel Krakowska w Warszawie. Najpiękniejsze Polki zaprezentują się na scenie w kilku kreacjach przygotowanych przez partnerów konkursu. 

Podczas konkursu dla nastolatek na scenie pojawi się m.in. 18-letnia Kalina Kosikowska, która jest mieszkanką Bzowa (gmina Warlubie). Kalina na co dzień uczy się w IV Liceum Ogólnokształcącym w Grudziądzu.

REKLAMA
REKLAMA

Chociaż jest mieszkanką powiatu świeckiego w konkursie występuje jako miss województwa pomorskiego (organizator wyborów Polska Miss nie przeprowadza eliminacji w województwie kujawsko-pomorskim).

Transmisję na żywo z wyborów będzie można obejrzeć na stronie Polska Miss.

Zobaczcie zdjęcia poniżej.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

Ładna dziewczyna, powodzenia

Odpowiedzi: 0

Przepiękna dziewczyna. Nie widziałem ładnejszej. Powinna zwyciężyć.

Odpowiedzi: 0

Powodzenia Kamilo. Rodzice mogą być dumni. Tatusiowi dodasz otuchy.

Odpowiedzi: 0

Naturalnie PIĘKNA. Powodzenia 

Odpowiedzi: 0

Noo to jest temat dla gazety ale ze bieda i smród głód i ubustwo to nie bo po co... Tfuuu

Odpowiedzi: 3

Weź się za robotę , darmozjadzie !

Odpowiedzi: 1

To tyraj  jak tak to lubisz !

Odpowiedzi: 0

Zapomiales jeszcze dodać  analfabetyzm i głupotę dziedziczną.  Powiedz staremu ,że w aptece można kupić  condomy...

Odpowiedzi: 0

Zmień pracę, weź kredyt, a najlepiej naciskaj te guziki z niskimi cenami, nie będzie głodu, smrodu i "ubustwa". A temat dotyczy naturalnie ładnej dziewczyny.

Odpowiedzi: 0

Bez sensu ten ostatni komentarz. Biedę widać po pełnych parkingach i wypchanych koszach w marketach.  Powodzenia dziewczyno! 

Odpowiedzi: 0

Chciałoby się jej życzyć powodzenia, tylko jak te stare modelki opowiadały w telewizji co musiały robić dla sponsorów. Hm może lepiej niech zostanie w domu.

Odpowiedzi: 0

Wszyscy wiemy kto wygra , wystarczy poczytać książki na ten temat, sponsorzy za darmo nie zagłosują,tak jest od lat

Odpowiedzi: 0

... nietuzinkowa uroda, naruralna uśmiechnięta buzia i dobra energia płynąca z oczu Kaliny...i jakie oryginalne imię. Powodzenia piękna istoto! 

Odpowiedzi: 0

Co weekend powinni publikować zdjęcia takich ładnych dziewczyn 

Odpowiedzi: 0

Dziewczyna średniej urody, ciekawe jak wygląda bez makijażu? Raczej nie ma szans... Zobaczymy 

Odpowiedzi: 1

Ty nie masz szans. Mądra i piękna dziewczyna jak Kalina na Ciebie nie spojrzy, trust me!

Odpowiedzi: 1

Mądra?... To nie pchałaby się w ten świat anoreksji i bulimii, i innych o których nie napiszę, tak tak powodzenia... Czekam na finał

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz