Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Potrącenie rowerzysty. Kierowcę ukarano mandatem

Andrzej Bartniak
17 marca 2023, 16:38

W czwartek po południu na ulicy Armii Krajowej w Świeciu doszło do potrącenia 46-letniego rowerzysty. Mężczyzna jechał prawidłowo ścieżką rowerową.

zdjęcie ilustracyjne / Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Do zdarzenia doszło w czwartek chwilę przed godz. 18.00 na ul. Armii Krajowej w Świeciu.

Kierowca volkswagena, wyjeżdżając z parkingu przy Biedronce, nie zauważył rowerzysty nadjeżdżającego ścieżką rowerową. Doszło do zderzenia.

46-latek spadł z roweru i przez dłuższą chwilę nie mógł się podnieść. Mężczyzna trafił do szpitala na rutynowe badania.

REKLAMA
REKLAMA

Na szczęście rowerzysta nie odniósł poważnych obrażeń.

- Dlatego 46-letni kierowca volkswagena, który nie zachował należytej uwagi, został jedynie ukarany mandatem - mówi mł. asp Damian Ejankowski p.o. oficera prasowego Komendy Powiatowej Policji w Świeciu. - Gdyby doszło do poważniejszych urazów sprawa zostałaby skierowana do sądu.

Policja nie podaje wysokości mandatu, jakim został ukarany kierowca.

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

Przykładnie ukarać

Dlaczego nie podaje wysokości mandatu?

Odpowiedzi: 1

Dziękuję za komentarze jestem cały poobijany nawet nie mogę iść nigdzie do pracy nie mam z czego żyć bo to ja byłem tym poszkodowanym

Odpowiedzi: 0

Tak zawsze chwalą się wysokością mandatu,a teraz nie?Ciekawe czego się boją?

Odpowiedzi: 1

Dziękuję za komentarz bo to ja byłem tą osobą pokrzywdzoną jako rowerzysta z tego powodu jestem obolałym nie mogę się ruszać nie mogę podjąć jakiejś pracy żeby zarobić pieniądze na życie i wypuszczono mnie ze szpitala tego samego dnia a ja nie mogę ręką ruszać dobrze nogą i zaś mi nowe okoliczności coś innego mi dolega w barku i w kolanie przy nodze lewej jeszcze raz dziękuję za komentarz pozdrawiam

Odpowiedzi: 0

Pewnie kierowca był pod krawatem albo kierownica w szpilkach i mandat wyniósł 50 złotych a za uszkodzony rower nic nie dostanie bo ubezpieczyciel będzie żondac dowodu zakupu z przed 8 lat. Znamy te numery z autopsji i gadkę policjantów też znamy że gdyby rowerzysta miał sprawne hamulce to do niczego by nie doszło.Słowa ( R.W. i M.M. ) policjantów z tut. komisariatu.

Odpowiedzi: 0

Dziękuję za komentarze to ja jestem tą osobą pokrzywdzoną tym rowerzystom jestem cały poobijany nie mogę ruszać dobrze ręką i nogą zaszły nowe  okoliczności że po opuszczeniu ze szpitala odczuwam dolegliwości bóle barku bóle kolana zawroty głowy i wymioty nie jestem w stanie nic sobie zrobić w domu bo mieszkam sam pozdrawiam dziękuję za komentarz jeszcze raz

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz