Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Poznajecie tego mężczyznę? Bardzo chciał ładnie pachnieć i okradł Rossmanna [zdjęcia]

Andrzej Pudrzyński
20 września, 15:38

Policjanci zwracają się z prośbą o pomoc w identyfikacji mężczyzny, który okradł drogerię.

Do kradzieży doszło 6 sierpnia
kadr z monitoringu
REKLAMA
REKLAMA

Kryminalni ze Świecia prowadzą dochodzenie w sprawie kradzieży artykułów drogeryjnych. Doszło do niej 6 sierpnia między godziną 14.55 a 15.05 w drogerii Rossmann w Galerii Marianki w Świeciu.

- Sprawca ukradł perfumy różnych znanych marek o wartości blisko tysiąca złotych – mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Osoby, które rozpoznają mężczyznę lub mogą pomóc w ustaleniu jego tożsamości, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Świeciu przy ul. Wojska Polskiego 153 osobiście lub telefonicznie pod numerem 47 7525 245, a całodobowo pod numerami 47 75 25 200 oraz 112. Należy powołać się na numer sprawy L.dz.8584/22.

Poniżej zdjęcia z monitoringu.

REKLAMA
REKLAMA

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

O kurcze, podobny do mnie XD

Odpowiedzi: 0

Niech w ochrone zainwestują a nie po raz 165 okradli Rossmann...

Odpowiedzi: 0

Szkoda tylko,że o tym typie piszą wszędzie i ciągle coś kradnie jak nie w sklepach to dzieciom rowery z klatek. A nadal sobie chodzi bezkarnie. 

Odpowiedzi: 0

A gdzie ta ochrona ?? 

Odpowiedzi: 0

Jarek szwagier Adama . Niedawno wyszedł z pudła i znów jak widać działa :)

Odpowiedzi: 0

Taka niemiła obsługa jest w tym sklepie że się nie dziwię że ktoś robi im takie nyumery. Chyba najgorsza obsługa w całym mieście, aż tam się nie chce iść. Omijam.

Odpowiedzi: 0

To po co te kamery jak nikt nie pilnuje

Odpowiedzi: 0

Piją kawę na zapleczu ,bo tam nieraz nikogo na sklepie nie ma . Chcę się coś zapytać w sprawie towaru ,to nie ma nikogo .Trzeba czekać !!!!!

Odpowiedzi: 0

Tak, też mam taką opinię, że Rossman to sklepy z mumiami w środku, fatalna obsługa , a feee:(

Odpowiedzi: 1

Za 1,28 na godzinę też byś miał tę pracę w d... 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz