Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Łucja, Witold, Dorota
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 16°C
 • zachmurzenie małe
  Jutro:
  31°C / 17°C
 • bezchmurnie
  Pojutrze:
  31°C / 20°C
REKLAMA

Rodzina "cebulaków" potraktowała kosz przy ławce, jak wysypisko śmieci

red
8 maja, 10:14

Na Facebooku Centrum Czynnej Ochrony Przyeody Wdeckiego Parku Krajobrazowego opublikowano nagranie, jak pewna para w "sprytny" sposób pozbyła się śmieci w Tleniu.

kadr z nagrania
REKLAMA
REKLAMA
Filmik opatrzono wymownym opisem: "Operacja Czysty Samochód. Rodzinka cebulaków potraktowała kosz przy ławeczce, jak wysypisko śmieci".
 
Działania Wdeckiego Parku Krajobrazowego mają na celu inspirowanie postaw społecznych. Niestety, jeszcze dużo pracy przed nami. Niektórzy nie do końca rozumieją, o co chodzi. Niedawno była "Operacja Czysta Rzeka", a dziś koło Centrum Czynnej Ochrony Przyrody w Tleniu była "Operacja Czysty Samochód". Pocieszające, że nie do rzeki albo lasu - czytamy w poście opublikowanym na facebookowej stronie centrum.
 
Nagranie poniżej.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (40)

Nieładny widok... Ale z drugiej strony gorzej by wyglądał przydrożny rów z tym workiem. Chyba lepiej wybrali. 

Odpowiedzi: 0

By wyrzucili do rowu - źle. Wyrzucili do śmietnika i to we worku - źle. Kurde taki problem jakby niewiadomo co zrobili ... 

Odpowiedzi: 0

Bez przesady ,przecież wyrzucili śmieci do śmietnika nie do rowu a od czego są śmietniki jak nie od śmieci .

Odpowiedzi: 0

Chyba lepiej tak niż do rowu! prawda...

Odpowiedzi: 2

Nie

Odpowiedzi: 1

Nie???

Odpowiedzi: 1

NIE!!!!!!!!!!

Odpowiedzi: 0

Świetna logika, lepiej tak niż do roweu, lepiej dać komuś w mordę niż zabić. A może lepiej pomyśleć!

Odpowiedzi: 0

Sensacja rewelacja.Zobaczcie jak na ul. Wodnej żule traktują skarpy.Tam wygląda gorzej jak na wysypisku śmieci i tego nikt nie widzi.

Odpowiedzi: 0

Po to chyba są śmietniki no nie? Rodzina jechała po drodze jedli pili i wychodzi na to że wyrzucając wszystkie śmieci na bieżąco przez okno samochodu na pustej drodze lepiej by na tym wyszli bo przynajmniej żaden łoś by ich nie nagrywał i nie robił z tego artykułu

Odpowiedzi: 0

Sensacja na miarę Tlenia i Extra Świecie. Dno i metr mułu.

No ale jakoś trzeba reklamować Centrum ochrony przyrody. Nowa zabawka, idealna żeby skubnac coś dla siebie z państwowej kasy.

Odpowiedzi: 0

Ogólnie to chyba jakieś przeprosiny by się przydały tym ludziom ze strony redakcji. Przecież to nie żadne przestępstwo a w takim świetle zostali przedstawieni. No ale to tylko moje takie zdanie.

Odpowiedzi: 1

RACJA

Odpowiedzi: 0

Bez przesady ... żeby zaraz robić z tego artykuł? Przecież nic w tym złego lepiej tak niż do lasu czy do Wisły. Redakcjo wstydź się...

Odpowiedzi: 0

Dlaczego większość patrzy w ten sposób....  Dlaczego nikt nie spojrzał na sprawę z innej strony...? jakby tak więcej ludzi postępowało to w każdym mieście większość śmietników była by zapełniona. Służby i obsługa miasta nic innego by nie robiła. Poza tym dlaczego nikt nie widzi aspektu,że każdy z nas( bynajmniej większość chyba) opłaca wywóz śmieci,a jeśli oni tego nie robią i w ten sposób rozwiązują sprawę....? 

Odpowiedzi: 1

To śmietniki są dla ozdoby? Przynajmniej jest praca. Może ktoś znalazłby dodatkowe zatrudnienie. 

Odpowiedzi: 0

Nie dali w łapę i obsmarowani zwykli podatnicy co płacą haracze wysokie  prawnie zwane podatek... I teraz trendy stopy procentowe , o masowym nielegalnym składowaniu odpadów... Dowiadują się i piszą jak się zabiera w danym miejscu kilkaset ton... Dlaczego ? Bo mechanizm tej maszyny był ,jest smarowany serwisowany kasa kasa... Mniam mniam .. 

Odpowiedzi: 0

Do Audi z CSW. Gdybym znał twój adres to do Ciebie bym przywiózł. 

Odpowiedzi: 1

A gdybym znał twój adres dostałbyś plaskacza w twój tępy dzban. 

Odpowiedzi: 0

Dobrze zrobili po to jest śmietnik.

Odpowiedzi: 0

Redaktorze a może ci ludzie pozbierali te śmieci w pobliskim lesie i wyrzucili do śmietnika!! W czym widzisz problem??? Po to są kosze chłopie!!!!

Odpowiedzi: 0

Nazywasz ludzi cybulakami nie znając sytuacji!!!  Zwykły amator!!! Sensacji szukaj tam gdzie ona jest a nie obrażając ludzi

Odpowiedzi: 0

Lepiej wyj*** do kosza niż w lesie

Odpowiedzi: 0

Ten serwis to dno !!!!

Odpowiedzi: 0

Takich cymbałów powinno się kastrować. Widzę co dzieje się na os. Kosciuszki, dlatego jestem na tak restrykcyjne działanie. Mam nadzieję, że para tych sqr*ysynów zostanie rozpoznana i niebawem ich posesja zostanie systematycznie zasypywana wszelkiej maści odpadkami. 

Odpowiedzi: 0

Cebulaki z filmiku i komentujacy cebularze oczywiście nie widza problemu. Zawalić wszystkie kosze w przestrzeni publicznej, bo przecież po to sa. Analiza przyczynowo-skutkowa na poziomie debilizmu. Porażka. Jeszcze medale im wręczać za postawę obywatelska, bo do rowu nie wyrzucili, czy lasu. Poważnie? Używanie mózgu i zdrowego rozsadku nie boli. 

Odpowiedzi: 0

Przecież wyrzućili do śmietnika.

Odpowiedzi: 0

Moi drodzy, kosze przy ławeczkach są na drobne śmieci ( papieki po cukierkach, lodach) patyczki, buteleczki po napojach. Duże wort z odpadami wrzucamy do kontenera w miejscu zamieszkania. I tyle!!

Odpowiedzi: 0

Dobrze Konrad prawisz. Te wszystkie komentarze że się ktoś niepotrzebnie czepia to napisali takie same cebulaki jak z tego auta. Pewnie też tak robicie co? Normalka co?

Kmiot kmiotowi pobłaża i tyle.

Odpowiedzi: 1

A co oni zrobili złego ??? Buraku bez szkoly

Odpowiedzi: 1

Strony

Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz