Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Maria, Napoleon, Nikodem
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  32°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  33°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 20°C
REKLAMA

"Spełniłem swoje marzenia". Wójt gminy Jeżewo został wicemistrzem Europy [wideo]

Andrzej Pudrzyński
2 lipca, 21:24

Wójt Maciej Rakowicz wraca z Włoch ze srebrnym medalem w tenisie stołowym.

Maciej Rakowicz na mistrzostwach w Rimini z nieodłączną flagą gminy Jeżewo
Fot. nadesłane
REKLAMA
REKLAMA

Jak już informowaliśmy (patrz artykuł poniżej), Maciej Rakowicz, wójt gminy Jeżewo, bierze udział w Mistrzostwach Europy Weteranów w tenisie stołowym we włoskim Rimini.

W deblu grał w parze z Arturem Danielem, reprezentującym AZS AWFiS Gdańsk. W sobotę w pófinale w kategorii wiekowej 40-44 lata zmierzyli się włoskim duetem Carri Delli/Martin Unterhausen, wygrywając 3:2.

REKLAMA
REKLAMA

Dało im to awans do finału, gdzie jednak przegrali pojedynek z Czechami Jirim Grafem i Ivanem Karabecem 0:3.

Srebrny medal na mistrzostwach Europy to największe sportowe osiągnięcie Macieja Rakowicza, zawodnika Gwiazdy Bukowiec, a wcześniej Kusego Laskowice.

Wymarzony, nierealny, nieosiągalny srebrny medal Mistrzostw Europy stał się rzeczywistością. Dziękuję mojemu partnerowi deblowemu Arturowi Danielowi. Dziękuję wszystkim, którzy mnie wspierali i dopingowali... - napisał na swoim profilu na Facebooku wójt gminy Jeżewo.

Poniżej materiał wideo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (13)

A Rambo grał też?

Odpowiedzi: 1

Tak, pierwszy był Rambo, drugi Rakowicz, a trzeci Szwejk.

Odpowiedzi: 0

Ale weteranów czego? Byki po 40 lat to do roboty, a nie weterani...

Odpowiedzi: 0

mial mozliwosci bo kiedys byl w Laskowicach dom kultury,gdzie w tenisa stolowego grali wszyscy chetni,dzieci,mlodziez i dorosli...a dzis co? Poprzedni wojt przekazal lokal swoim,ktorzy wykorzystuja go na restauracje i na tym zarabiaja...a mlodziez  szweda sie po wsi,zabrano nam dom kultury budowany przez mieszkancow w czynie spolecznym a byly wojt ma sie dobrze na emeryturze bo nie poniosl zadnych konsekwencji za swoje decyzje,a nam zawsze wmawial,ze to radni. 

Odpowiedzi: 1

Czy poprzednie czy obecne stan umysłu tej gminy i tak się nie zmienił, kontynuacja tradycji, rodziny te same tylko młodsze pesele i dalej tu jest jak jest, brak przyszłości i wstyd 

Odpowiedzi: 0

A jaki to weteran??? Bo niebardzi rozumiem

Odpowiedzi: 0

Gratulacje Maciej

Odpowiedzi: 0

Maciuch dawaj teraz mistrzostwa świata

Odpowiedzi: 0

pierwszy raz w życiu widze wójta uśmiechniętego .....oby tak bywało częściej,,, gratulacje,,

Odpowiedzi: 0

Szacunek i gratulacje.

Odpowiedzi: 0

Gratuluję. A w przyszłości życzę złota. 

Odpowiedzi: 0

Gratulacje Panie Wójcie

Odpowiedzi: 0

Już do Ciebie wali Schraiber i reszta bandy pisowskiej!!!

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz