Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Justyna, Julianna, Krzysztof

Spore zmiany w Gródku. Najpierw remont ulic, a potem modernizacja kąpieliska

Andrzej Bartniak
6 kwietnia, 10:22

Trwa remont ulicy Wędkarskiej w Gródku. W planach jest modernizacja kolejnych ulic we wsi.

Inwestycja tylko w połowie będzie zrealizowana ze środków własnych gminy
Fot. UG Drzycim

REKLAMA

Mieszkańcy Gródka (gmina Drzycim) mogą mieć powody do zadowolenia. Jeszcze w tym roku powinna ruszyć gruntowna modernizacja kąpieliska, które w planach wójta ma stać się ulubionym miejscem wypoczynku, nie tylko mieszkańców gminy Drzycim (czytaj niżej). 

Zanim to się jednak stanie, zostanie zrealizowanych kilka mniejszych inwestycji.
REKLAMA

Jedną z nich jest remont ulicy Wędkarskiej. Asfaltowy dywanik zostanie wylany na odcinku o długości 176 m. Koszt tego zadnia wyniesie 124 tys. zł, z czego połowę będzie stanowić dofinansowanie.  

W planach jest modernizacja także kolejnych ulic. Na razie jednak wójt nie chce zdradzać konkretów, o jakie inwestycje chodzi.  

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA


Komentarze (9)

No pięknie Gródek jak zawsze jest robiony i ulice nawet kasę tam daje na ulicę a polne drogi ma gdzieś co za wójt drzycim szkoda słów 

Odpowiedzi: 0

Dziękujemy panie wojcie dobra robota!!! Teraz po tylu latach zaniedban wkoncu Gródek cos dostaje a nie tylko Drzycim itd!!!! Mieliscie swoich wojtow trzeba bylo działać a nie teraz plakac ze drzycim nic.. 

Odpowiedzi: 0

Ludzie ogarnijcie się nie ważne jaki jest wójt ważne jest to że robi wszystko po to żeby w gminie było kąpielisko z prawdziwego zdarzenia!!! Wiadomo są rzeczy ważne i ważniejsze ale wszystkiego się nieda pogodzić więc cieszmy sie z takiego wójta jakiego mamy bo inny może być gorszy od poprzednich!!!

Odpowiedzi: 0

Już jednym kapieliskiem wójt się chwalił,  jedźcie do Biechowa tam ponoć zrobiono plażę...wstyd!!!

Odpowiedzi: 0

W Dupe wchodzi ludziom z Gródka żeby kadencję przedłużyć a tak nic nie robi h nie wójt 

Odpowiedzi: 0

Gródek to stolica gminy i koniec tematu !!!!!

Odpowiedzi: 0

Basen ogarnij się byli wójtowie z Drzycimia i co zrobili!!robili tylko pod siebie i nic więcej obecny wójt robi tak żeby każdy był zadowolony a tu jest najważniejszy czas i zobaczysz nie raz zawitasz na plaży w Gródku i będziesz zadowolony!!!

Odpowiedzi: 0

Kąpielisko na zalewie Gródeckim nigdy nie będzie oblegane, gdzie na całej trasie rzeki Wdy i zalewów jest czynne, oblegane kąpielisko? Tleń ma kąpielisko nad jeziorem. W zimnej, śmirdzącej i brudnej wodzie to można zimą morsować, a latem to najwyżej ryby łowić. Ale pomniki wójta powstają.

Odpowiedzi: 0

Nie bedzie trzeba jezdzi daleko aby latem wypocząć pamientam dawne lata ile w Grodku bylo splywow kajakowych sam pracowalem przy budzie kajakowej potem bylo tylko gorzej zabawy strazackie latem to byly czasy pozdrawiam mieszkańców gminy i mojego zakochanego Grodeka mam nadziehe ze w tym roku odpoczne na kajakach

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz