Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Strażacki festyn w Przechowie. Zobaczcie zdjęcia

Andrzej Bartniak
14 sierpnia, 16:44

Do późnych godzin nocnych będzie trwał niedzielny Strażakfest zorganizowany przez druhów z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przechowie.

Animatorzy prowadzili imprezy dla dzieci
Fot. Andrzej Bartniak
REKLAMA
REKLAMA

Po przerwie związanej z pandemią powrócił coroczny piknik rodzinny organizowany przez strażaków z OSP Przechowo.

Pierwsze godziny niedzielnej imprezy wypełniły głównie atrakcje przygotowane z myślą o najmłodszych. Jak zawsze, można było z bliska dokładnie obejrzeć wozy strażackie i sprzęt używany podczas różnego rodzaju interwencji. Równie dużym powodzeniem cieszył się inny pojazd - policyjny radiowóz.

REKLAMA
REKLAMA

Na płycie boiska w Przechowie już od godz. 14.00 można było też poskakać na dmuchańcach lub wziąć udział w zabawach i konkursach prowadzonych przez animatorów, a także zabrać na pamiątkę jeden z gadżetów Nadleśnictwa Dąbrowa.   

W programie Strażakfest znalazły się też pokazy ratownictwa technicznego, udzielania pierwszej pomocy oraz na koniec, dyskoteka.

Poniżej galeria zdjęć.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (2)

A czy dalej jest ? Bo lało i burza 

Odpowiedzi: 0

Chłopaki na 6 zdjęciu mają esse 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz