Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

TIR się przewrócił, bo kierowca sięgał po napój

Andrzej Bartniak
13 stycznia 2023, 15:17

Ile może kosztować chwila nieuwagi, przekonał się wczoraj kierowca ciężarówki na autostradzie A1. Jazda po prostej i pustej drodze, z powodu błahostki, skończyła się w rowie.

Kierowca ciężarówki był trzeźwy
Fot. KPP w Świeciu
REKLAMA
REKLAMA

W czwartek, krótko po godz. 13.00, dyżurny komendy policji w Świeciu, otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym na autostradzie A1 na wysokości Grupy (gmina Dragacz).

Policjanci ruchu drogowego, którzy pojechali na miejsce kolizji ustalili, że kierowca samochodu ciężarowego marki MAN, podczas jazdy sięgał po napój.

REKLAMA
REKLAMA

- Przez nieuwagę skręcił kierownicą w prawo, po czym zjechał na pobocze, a następnie do przyrożnego rowu - wyjaśnia kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

47-letni mieszkaniec Płocka, kierujący ciężarówką, był trzeźwy. Na szczęście w zdarzeniu ucierpiał tylko samochód.

Zobacz poniżej zdjęcia z kolizji.

REKLAMA
REKLAMA

 

Fot. KPP Świecie / OSP Warlubie

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (6)

To nie TIR (brak Karnetu niebieska tabliczka z napisem T.I.R) tylko Ciezarowka. Dla wszystkich Ciezarowki to TIRy BŁĄD!!!!

Odpowiedzi: 2

Kogo to k*** obchodzi

Odpowiedzi: 0

Kretynie . Miałeś się nazywać BŁĄD.  Sprawdź w słowniku j.polskiego ,obie formy są  poprawne.

Odpowiedzi: 1

Nikt nie ma racji. Tir to skrót z francuskiego Transport International Routier – czyli Międzynarodowy Transport Drogowy. Każdy duży pojazd tego typu to poprostu ciężarówka, samochód ciężarowy nic innego. Więc mówiąc tir na ciężarówkę popełnia się błąd ale i tak każdy wie o co chodzi więc w sumie jeden chu j

Odpowiedzi: 0

Niech powiedzą jak było naprawdę że się schylał po zeszyt haha 

Odpowiedzi: 0

Dziad trans się ucieszy.

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz