Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Elwira, Diana, Helena
 • słabe opady deszczu
  Dzisiaj:
  31°C / 18°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  32°C / 17°C
 • umiarkowane opady deszczu
  Pojutrze:
  33°C / 19°C
REKLAMA

W Centrum Medycznym Optima Care też był dziś Mikołaj [zdjęcia]

materiał partnera
6 grudnia, 18:16

Dzisiejszy dzień był wyjątkowo pracowity dla Świętego Mikołaja. Jednym z miejsc, w którym spotkał się z dziećmi, była Optima Care w Świeciu.

Wszyscy uczestnicy dzisiejszej imprezy mogli liczyć na pamiątkowe zdjęcie z Mikołajem

Centrum Medyczne Optima Care w Świeciu również zadbało o mikołajkowy klimat dzisiejszego dnia. Z myślą dzieciach pojawił się tam ten wyjątkowo ceniony gość. Chętni mogli sobie zrobić z nim pamiątkowe zdjęcie potwierdzające, że jest to postać jak najbardziej realna.

Potem przyszła pora na zabawy plastyczne, których owocem była wspaniała choinka pełna kolorowych ozdób. Nie zabrakło też drobnych upominków, za które Mikołaj kochany jest tak bardzo.