Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Sylwia, Juliann, Gerwazy
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 19°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  29°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  29°C / 18°C

W ten weekend nie uda się otworzyć Parku Wodnego. Trzeba usunąć usterki

Andrzej Pudrzyński
10 czerwca, 10:44

Początkowo planowano, że goście będą mogli popływać w Parku Wodnym w najbliższy weekend. Niestety, trzeba będzie z tym poczekać do końca czerwca lub początku lipca.

Po usunięciu przebarwień, nieckę trzeba będzie po raz drugi napełnić wodą
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA

Kilka dni po nalaniu wody do wyremontowanego basenu pracownicy Parku Wodnego zauważyli przebarwienia na ścianach niecki. Poinformowano o tym inspektora nadzoru oraz wykonawcę, którego gmina zobowiązała do naprawy gwarancyjnej zgodnie z zawartą z umową.

Niestety, nie uda nam się otworzyć hali basenowej w ten weekend. Po nalaniu wody pojawiły się usterki, które pilnie musimy usunąć. Dzięki świetnej współpracy z firmą Stanepoxyd uda nam się to zrobić do wtorku i wtedy ponownie rozpoczniemy proces nalewania wody. Badania wody po remoncie wyszły perfekcyjnie, więc spokojnie możemy założyć że spotkamy się z Wami na początku na wakacji – czytamy w komunikacie Parku Wodnego w Świeciu.
REKLAMA

Zakończony w maju remont niecki, która została jeszcze po poprzednim obiekcie, był drugim w pięcioletniej historii Parku Wodnego. Kosztem 400 tys. zł zerwano warstwy polimocznika (powłoki natryskowej na bazie żywic) z dna i ścian niecki, wyrównano i zabezpieczono podłoże, podłogi wyłożono nowymi płytkami, a ściany pomalowano.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (32)

Fatum Woźniaka.

Odpowiedzi: 1

I twojej starej.

Odpowiedzi: 0

Ha ha niewierze... Trzeba usunąć usterki.. tydzień po remoncie ha ha

Odpowiedzi: 1

To nie wierz cymbale. 

Odpowiedzi: 0

Nie ma co przesadzać. Wytrzymaliśmy tyle bez basenu damy rade jeszcze miesiąc.

Odpowiedzi: 1

I kolejny, i kolejny ;)

Odpowiedzi: 0

JTB

J**** Ten Basen

Odpowiedzi: 0

Basen w tym miejscu,to pomyłka. Od początku powinien stanąć np.na mariankach lub koło Tesco.

Odpowiedzi: 1

Z ciebie Świeciak, jak koziej dupy rajzentasza, ulibed kropka. A może by tak na rynku?

Odpowiedzi: 0

Pare lat temu jak powstawala nicjatywa remontu tego basenu czy budowy nowego obiektu Burmistrz Pogoda twierdzil ze najtaniej wyjdzie remont strarego .Poniewaz zakup dzialki na mariankach to wydaek 500 tys  mimo ze miasto ma swoje grunty na mariankach.koniec koncow to ten remont z naprawami ile juz pochlonal 15mln ?.zycze udanego dnai wszystkim

Odpowiedzi: 1

Nie do pomyślenia, na Mrianki wprowadzili się ludzie przywiezieni w kanach do mleka. Teraz wydaje im się, że są pępkiem świata. 

Odpowiedzi: 0

CZy na miejscu basenu mozna postawic rondo?

Odpowiedzi: 1

xD

Odpowiedzi: 0

były wielkie podziękowania dla firmy która robiła remont , a teraz okazuje się że spartaczyli robotę, jak można chwalić kogoś bez dokładnego sprawdzenia wykonanej pracy

Odpowiedzi: 0

Basen jest ok, a naprawy wymaga każdy budynek co jakiś czas. Nie czaje o co niektórzy tak się podniecają. 

Odpowiedzi: 2

Ten basen jest rzadziej czynny niż remontowany.

Odpowiedzi: 0

Co jest ok. ten basen to jest porażka ile razy była robiona niecka o lokalizacji nie wspomnę Panowie od gwizdków P. I W. wstydźcie się. 

A fontannie nie wspomnę. 

Odpowiedzi: 0

Co jakiś czas to on działa a naprawiany jest wciąż. 

Odpowiedzi: 0

Może lepiej zrobić to zakładem praktyk dla budowlańców. I tak siedzą tam więcej niż pływacy. 

Odpowiedzi: 0

Jprdl ...

Odpowiedzi: 0

Flirtownice na recepcji niezadowolone

Odpowiedzi: 1

A co zazdrościsz że ciebie nikt niechce bucu 

Odpowiedzi: 0

Trzeba sobie najpierw zadać jedno pytanie po jaki h** otwierać basen na lato? basen który generuje kolosalne straty w sezonie zimowym otwierać na lato kiedy jest jeszcze mniej chętnych na korzystanie z niego? Po drugie ta niecka jest naprawiana po raz już chyba trzeci są przebarwienia i będą bo ktoś na naprawie tego korzysta taniej wyszło by całkowita wymiana tej niecki na nową niż ciągłe wymiany park wodny zamknąć całkowicie na czas letni a pracowników oddelegować do pracy w decznie mniejsza strata choć miasto dopłaci spółce vistula co tam milonowe straty przecież dali im jeszcze Deczno :)

teraz tam wpompują milony  w kolejny budynek typu stragan z oknami jak biblioteka :) a po roku zaczną się remonty konar posadzi jakieś kwiatki za 100 tys i wszyscy będą szczęśliwi ;) 

Odpowiedzi: 1

Dokladnie i sama prawda napisana .

Odpowiedzi: 0

Czy nielepiej w nietce postawić wanny emaliowane ?,korozja ich tak szybko niezeżre.

Odpowiedzi: 0

Może wkoncu ktoś przyjzy się tym pseudo remontom i ładowaniem kasy podatników w studnie ...basen...... Bo trochę to już robi się żałosne...

Odpowiedzi: 0

Nie róbcie z ludzi durniów,zróbcie lepiej hodowle karpi z tej pływalni będzie lepszy pożytek,a pan prezes będzie mógł się chalić ile ton karpi w zezonie sprzedał.Bo do tej pory tylko chwali i chwali to co oni zrobili,a tak prawde mówiąc g...o zrobili tylko kase podatników umoczyli.

Odpowiedzi: 1

Drugi sasin nam się narodził.Ciągłe moczenie kasy.

Odpowiedzi: 0

Dobre. Kolejny raz cos trzeba zrobic. Mozna bylo te wszystkie pieniądze inaczej zainwestowac. Blizej. Sporo znam mase osob, ktore by chcialy isc na plywalnie, ale to jednak daleko. Nie kazdy ma auto, a byc zaleznym od autobusow jak sie ma dzieci to tez nie jest fajne. Bardzo żałuję, ze jak ktos napisal, nie zrobiono basenu na Mariankach. A tak Vistula ma darmowy basen do swoich uslug, a mieszkancy nic. 

Odpowiedzi: 0

Powinniście zburzyć ten gówniany basen i postawić nowy bo pieniądze wtopione i g*** dalej ma remonty

Odpowiedzi: 0

Strony

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz