Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Leon, Leonard, Lesława
REKLAMA

Wypadek na trasie Świecie-Tuchola. Samochodami podróżowało sześć osób. Jeden z nich dachował

Andrzej Pudrzyński
24 września, 19:16

W sobotę doszło do wypadku na drodze wojewódzkiej nr 240. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Kia ceed dachowała na poboczu drogi
Fot. OSP Błądzim
REKLAMA
REKLAMA

W sobotę około godz. 11.00 zderzyły się kia ceed i dodge caliber.

Do wypadku doszło w Błądzimiu (gmina Lniano, z początkowych informacji wynikało, że chodzi o Karolewo) na skrzyżowaniu trasy wojewódzkiej nr 240 z drogą prowadzącą w kierunku Lniana.

Kia dachowała. Obydwoma autami podróżowało w sumie sześć osób: pięciu mężczyzn i jedna kobieta.

REKLAMA
REKLAMA

- Wszyscy wydostali się z samochodów o własnych siłach. Dwa zespoły ratownictwa medycznego opatrzyły pięć osób na miejscu. Jeden z mężczyzn został zabrany przez karetkę do szpitala - wyjaśnia mł. asp. Marcin Borucki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Wezwano także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, ale podczas akcji okazało się, że nie ma potrzeby, aby przetransportował któregoś z uczestników wypadku do szpitala.

REKLAMA
REKLAMA

Policja ustala przyczyny zderzenia samochodów. Ze wstępnych informacji wynika, że doszło do niego wskutek wymuszenia pierwszeństwa na skrzyżowaniu.

Na miejscu działały zastępy straży pożarnej z komendy powiatowej w Świeciu oraz z OSP Błądzim, Lniano i Świekatowo.

Wartość uszkodzeń obydwu samochodów oszacowano wstępnie na 85 tys. zł / Fot. OSP Błądzim

 a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (5)

Za wolno jechali... Gdyby jechali szybciej to wypadku by nie doszło...

Odpowiedzi: 1

Ty za szybko piszesz bezsensowne komentarze 

Odpowiedzi: 0

Pederastija ot to znowu to samo zrobiły 

Odpowiedzi: 0

Czy ni moszna  jeścić z rosondtkiem .Moszna tylko WY nie chcyta .

Odpowiedzi: 0

Ludzie kochani zwolnjcie ,jedzcie z dozwoloną prędkością ,zatrzymujcie się na znaku stop ,na ustąp pierwszeństwa do że się rozglądnijcie i upewnijcie czy nic nie jedzie , przed zakrętem zwolnjcie ,dostosujcie prędkość do panujących warunków atmosferycznych .Nie chcecie żyć ,życie jest piękne . Większość ludzi na całym świecie już to rozumie .A cześć Polaków jest w grupie dzieci które myślą że samochód to zabawka ,gra komputerowa dopuki nie będą uczestnikiem wypadku . Po co robić szkody materialne i na zdrowiu .ŚMIERĆ 

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz