Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Sylwia, Juliann, Gerwazy
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 19°C
 • rozproszone chmury
  Jutro:
  29°C / 19°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  29°C / 18°C

Wypadek na ulicy Wojska Polskiego. Są ranni. Ruch wstrzymany

ap
11 maja, 13:35

Cały czas trwają działania służb na miejscu wypadku na ul. Wojska Polskiego w Świeciu.

Kierowca samochodu osobowego prawdopodobnie zasłabł i zderzył się z ciężarówką
Fot. Adam Gwizdała / KP PSP

REKLAMA

Do wypadku samochodu osobowego z ciężarowym doszło około godz. 12.50. Trzy poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala. Odcinek ul. Wojska Polskiego w pobliżu Nowego Szpitala i komendy straży pożarnej jest na razie całkowicie zablokowany. Należy kierować się objazdami.

Do wypadku doszło, gdy osobowe volvo zjechało na przeciwny pas ruchu i zderzyło się z ciężarowym manem. Prawdopodobnie kierowca volvo zasłabł podczas jazdy. Mężczyzna oraz pasażerka i dziecko siedzące z tyłu trafili do szpitala.
REKLAMA
Aktualizacja, godz. 15.44

Ulica Wojska Polskiego na tym odcinku jest już przejezdna.
REKLAMA

REKLAMA
Państwowa Szkoła Muzyczna I Stopnia w Chełmnie rozpoczęła zapisy na rok szkolny 2021/22. Czekamy na uczniów z powiatu świeckiego! Zobacz nasze wideo. Dodatkowe informacje na www.psmchelmno.pl.

REKLAMA
Szukasz atrakcyjnego zawodu? Dobrze trafiłeś! Zobacz wideo i sprawdź ofertę edukacyjną Zespołu Szkół w Grubnie koło Chełmna. Zapraszamy na stronę: www.grubno.pl.

Komentarze (19)

Masakra 

Odpowiedzi: 0

A kiedy dojdzie do następnej tragedii spowodowanej przez parkujące pojazdy  na poboczu równolegle do linii ciągłej czyli na zakazie przy centrum ogrodniczym? Policja przejeżdża no i nie reaguje sam widziałem.

Odpowiedzi: 2

Przecież jest napisane że mężczyzna zasłabł. 

Odpowiedzi: 1

PRAWDOPODOBNIE,czyli nie na pewno 

Odpowiedzi: 0

A co Ci te auta na poboczu przeszkadzają? Masz swój pas to jeździj chyba że się na pasie swoim nie mieścisz:) Gdzie indziej nie ma gdzie zaparkować nawet koło szpitala ciągle pełno a więc  nie marudź,nikt z centrum nie poleci pieszo po kwiaty 

Odpowiedzi: 2

Oby nie musiał iść po kwiaty na pogrzeb!

Odpowiedzi: 0

Nie chodzi o to że przeszkadzają wszystkie. Wystarczy parkować z głową a nie jak najbliżej. Np powinni odcholowywać auta zaparkowane 11metrów przed i za wjazdem oraz te blokujące w ten sam sposób przejście dla pieszych. Wjeżdżający na parking przy ogroniczym też nie grzeszą rozumem (niektórzy oczywiście) gdyż robią to bez kierunkowskazów i prawie ze środka drogi.

Odpowiedzi: 0

Wcale się nie zdziwiłam że doszło do wypadku.

Pzejezdzałam dziś obok sklepu ogrodniczego i widziałam co się dzieje. Gdzie zaparkowane były pojady by dostać sie do sklepu. Nie wierzę, że policja nie przejechała dziś w tym kierunku.

Tak jak wcześniej inny komentator wspomniał pojazdy zaparkowane wzdłuż ciągłej linii i nikt na to uwagi nie zwrócił.

Odpowiedzi: 2

Skoro chcecie Policja przyjedzie i będzie karała mandatami tylko potem ludziska niech nie piszą że nie mają co robić i lepiej by bandytów łapali 

Odpowiedzi: 1

Nie dogodzisz zawsze będzie źle...

Odpowiedzi: 0

Przyczyną były zaparkowane auta na poboczu czy zasłabnięcie kierowcy... 

Odpowiedzi: 0

A co maja wspolnego zaparkowane auta przy centrum z ta sytuacja? Do wypadku doszlo za rondem w strone miasta.

Odpowiedzi: 1

W stronę Wiąga

Odpowiedzi: 0

W Polsce już tak jest ze jak po kwiaty Janusz przyjdzie pieszo to zaraz zadzwoni na milicję że samochody stoją na zakazie a jak przyjedzie innym razem samochodem po kwiaty i mandat dostanie to krzyczy że Państwo policyjne. 

Odpowiedzi: 0

Zamiast mandatów lepiej jakieś nalepki których nie idzie z szyby łatwo zdrapać typu.

Janusz biedak parkować nie potrafi lub wieśniak.

Podziała lepiej niż mandaty

Odpowiedzi: 1

Są Karne Kutasy

Odpowiedzi: 1

Właśnie się nam pojawiłeś :) 

Odpowiedzi: 0

tak, z parkingami tam i przy szpitalu to jakieś nieporozumienie. Jest duże pole wolne za szpitalem po starym lądowisku to co za problem tam zrobić przejazd i parking dla personelu. To samo przed klasztorkiem! naklejali głupie naklejki na szyby, obcierali samochody, żeby zniechęcić parkujących a policja i straż miejska problemu nie zauważała! to ich tak wkirzało, że postawili betonowe kule i tak kościół i okoliczni Janusze ludziom pod prąd. A w MIEŚCIE jeszcze ubyło miejsc do parkowania! Władze miasta zadowolone bo mają swój parking przy urzędzie a mieszkańcy niech się martwią. I jeszcze te parkomaty za min 1zł

Odpowiedzi: 0

Parkowanie przy centrum ogrodniczym to jedno a rondo i ten wypadek to drugie,teraz wychodzą te małe ronda z kopcami ziemi na środku z samochodu widoczność przez to słaba .

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz