Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Reklama

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Grzegorz, Zofia, Felicja
 • zachmurzenie umiarkowane
  Dzisiaj:
  15°C / 7°C
 • słabe opady deszczu
  Jutro:
  16°C / 9°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  14°C / 10°C
REKLAMA

Wypadek pod Świeciem. Kierowca golfa uderzył w drzewo. Młody mężczyzna był zakleszczony w aucie

red
20 września, 22:54

We wtorek po południu doszło do wypadku koło Świecia. Kierowca trafił do szpitala.

Policja ustala przyczyny wypadku
Fot. OSP Ratownik
REKLAMA
REKLAMA

Wypadek wydarzył się między Wiągiem a Morskiem (gmina Świecie) na drodze biegnącej równolegle z trasą ekspresową S5.

We wtorek około godz. 18.00 kierowca volkswagena golfa uderzył w drzewo. Nieprzytomny 24-latek był zakleszczony w samochodzie. Podróżował sam. Aby go wydobyć, strażacy użyli narzędzi hydraulicznych.

Poniżej aktualizacja artykułu

REKLAMA
REKLAMA

- Kierujący pojazdem to mieszkaniec Świecia - mówi podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP w Świeciu. - Pobrano od niego krew, która zostanie przebadana pod kątem obecności alkoholu lub substancji psychoaktywnych.

Mężczyzna trafił do szpitala. Policja nadal ustala okoliczności wypadku.

Zdjęcia z miejsca zdarzenia (poniżej)

REKLAMA
REKLAMA

Zdjęcia: KP PSP w Świeciu

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (17)

Czyżby te nocne, złośliwe wpisy to forum cieci? 

Odpowiedzi: 0

Najważniejsze, że nikomu innemu nic się nie stało i że chłopak przeżył. Życzę mu by doszedł do siebie. Jeśli okaże się że jechał za szybko, to pewnie da mu to do myślenia, że prowadzenie to nie zabawa na drodze.

Odpowiedzi: 1

Żeby być kierowca trzeba mieć prawo jazdy . 

Odpowiedzi: 0

Zamknąć się i nie komentować ,, dajcie już spokój bo naprawdę tego się nie da czytać ,,, stała się tragedia a tutaj jakieś cyrki są 

Odpowiedzi: 5

Zgadzam się. 

Odpowiedzi: 0

Rodzinie radzę nie wchodzić i nie czytać, bo pełno tu ekspertów, którzy wiedzą już więcej niż policja. 

Szkoda nerwów. Macie inne zmartwienia. Olejcie te komenty i skupcie się na tym co ważne. 

Życzę wszystkiego dobrego i trzymam kciuki za zdrowie poszkodowanego. 

Odpowiedzi: 0

Stała się taka tragedia a rodzina miałaby czas i ochotę wchodzić na forum i  brać udział w dyskusjach?? Wątpię. To byłoby niepoważne i nienormalne. bo ja nie miałbym tego w głowie po takiej tragedii. ..a z tekstami "Zamknąć się" to u siebie  a nie do ludzi.Wymagając kultury od innych trzeba samemu się nią wykazać. 

Odpowiedzi: 0

Powiadasz? Cyrkiem jest tak skasować samochód dobrze, że nikt po drodze nie zginął... 

Odpowiedzi: 0

Bo co ? cale szczęście że nikogo nie potrącił, za jazdę bez prawka powinni mu dowalić taką karę że hej. A jeżeli prawdą jest ze jechał po pijaku albo był naćpany to do pierdla na kilka lat.Takie osoby bez odpowiedzialości należy elimonować od społeczeństwa.

Odpowiedzi: 0

Czy codziennie tylko o wypadkach musicie pisać. To samo reklama małomiasteczkowego klubu. Napiszcie coś ciekawego jak oszczędzać prąd albo o średnich zarobkach w tutejszych firmach szkołach urzedach

Odpowiedzi: 1

Ale debil kogo interesują zarobki w szkołach czy urzędach?? Przecież wiadomo, że tam kokosów nie ma. A może chcesz się w ten sposób dowartościować??

Odpowiedzi: 1

Dowartościowujesz się chyba ty nazywając innych debilami

Odpowiedzi: 0

Patrzcie ile to nieszczęść przez tę powolną jazdę

Odpowiedzi: 0

Wy wszyscy do psychiatryka się nadajecie. Puste komentarze idiotów. Chłopak umiera a Wy Sobie robicie z tego jakiś teatrzyk. 0 Zasad . Pfu z Wami. !!!!

Odpowiedzi: 2

Skąd ta wiadomość że umiera

Odpowiedzi: 0

Jest artykuł - są komentarze. Nie przesadzasz? Nie wymagaj od ludzi tego by nie komentowali bo chyba poczułeś się za bardzo... Chłopak żyje więc nie wymagaj by ludzie , całe Świecie pogrążyło się w nostalgii, bo miał wypadek.Dla większości to obcy człowiek. Mają prawo pisać bez obelg i chamstwa wyrażać swoje zdanie. Płyniesz za bardzo 

Odpowiedzi: 0

A komentarze o prawo jazdy usunięte ?

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz