Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Zaniepokoił ją przykry zapach. Wezwała pomoc do sąsiada

Andrzej Pudrzyński
22 stycznia 2023, 09:03

W nocy z piątku na sobotę na numer alarmowy 112 zadzwoniła kobieta zaniepokojona losem mieszkającego po sąsiedzku mężczyzny. Podejrzewała, że coś mu się stało.

zdjęcie ilustracyjne / archiwum
REKLAMA
REKLAMA

Mieszkanka Łowina (gmina Pruszcz) zadzwoniła na numer 112 w sobotę tuż po północy.

Centrum Powiadamiania Ratunkowego w Bydgoszczy poinformowało służby w powiecie świeckim.

Jako pierwsi na miejscu pojawili się druhowie z Ochotniczych Straży Pożarnych w Łowinie i Brzeźnie.

REKLAMA
REKLAMA

- Z relacji sąsiadki wynikało, że od kilku dni nie widziała mieszkającego tuż obok mężczyzny. Jej niepokój wzrósł, kiedy wyczuła unoszący się na korytarzu nieprzyjemny zapach - mówi mł. asp. Tomasz Gliniecki z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

W międzyczasie do Łowina dotarły policja i pogotowie.

REKLAMA
REKLAMA

- Strażacy wyważyli drzwi mieszkania. Wewnątrz natrafiono na ciało 72-letniego mężczyzny leżące na podłodze - relacjonuje Tomasz Gliniecki.

Zwłoki znajdowały się już w początkowym stadium rozkładu, stąd przykry zapach, który wydobywał się z mieszkania.

Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

Po co wy piszecie o takich sprawach??? 

Odpowiedzi: 1

Aby taki czytelnik jak Ty mógł to przeczytać i skomentować 

Odpowiedzi: 0

Ciekawe że wcześniej nie interesowała się że sąsiada nie widać , bo przy takich temperaturach to na pewno nie leżał kilka dni tylko dłużej . 

Odpowiedzi: 1

Rodzina jest od interesowania się. Nie sąsiadka

Odpowiedzi: 0

Jan ma rację. Pisanie o takich sprawach to szukanie taniej sensacji i powód do plotek. 

Odpowiedzi: 0

Tylko dlaczego po polnocy? :o

Odpowiedzi: 1

Bo nie dało się spać, taki smród. Poniał

Odpowiedzi: 0

Jak nie macie o czym pisać to proszę się zająć droga powiatowa z Dąbrowki do Jastrzębia.Pełno dziur a zarzadca ma gdzieś usuwanie wszystkich dziór oraz dlaczego remontuje dobre drogi a nie dziurawe?

Odpowiedzi: 0

Kronika kryminalna. Zamiast tego lepiej napiszcie kto będzie mieszkał w budowanym domu seniora, ilu palaczy smieciami wyłapały drony, co z Decznem i po co komu zagrodzenie wjazdu do szpitala bo trudno to pojąć

Odpowiedzi: 1

Prezcież o wjeździe do szpitala pisali nie tak dawno. O domu seniora też pisali jakiś czas temu. Klikasz tylko na informacje kryminalne a potem narzekasz że nic innego nie ma :-)

Odpowiedzi: 0
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz