Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Zasypało i zawiało, a w środę może być jeszcze gorzej. Jak wygląda u Was stan dróg? Piszcie

ap
16 stycznia 2018, 15:38

Aby przejechać w południe ul. Wojska Polskiego w Świeciu trzeba było uzbroić się w cierpliwość, bo rzadko kiedy udawało się osiągnąć prędkość większą niż 20 km na godzinę.

Zima przypomniała o sobie dość gwałtownie
Fot. Andrzej Bartniak

To efekt opadów śniegu i zamieci, a co za tym idzie – śliskiej nawierzchni i tworzących się korków. Podobnie sytuacja wygląda w całym regionie. Mimo uwijających się piaskarek i pługów – przynajmniej w Świeciu są one widoczne na głównych ulicach, ale w powiecie już różnie z tym bywa – warunki na drodze nadal są trudne.

Niestety, w środę może być jeszcze gorzej, bo synoptycy przewidują marznące opady deszczu, powodujące gołoledź. A to oznacza, że na ulicach, drogach i chodnikach zrobi się „szklanka”. Uważajcie na siebie!

Jak oceniacie dzisiejszy stan dróg w Świeciu i powiecie? Czekamy na Wasze komentarze.

redakcjaatextraswiecie [dot] pl

Komentarze (12)

Zapolskiej , Chopina, Reja...itd .

.jak zwykle  nie odsniezone 

Odpowiedzi: 0

Polna równiez nieodśnieżona.... 

Odpowiedzi: 0

Wy to już też sensacje z byle czego robicie. Zajmijcie się normalną robota a nie pisaniu że ślizgo i że śnieg. To każdy akurat wie! Piszcie coś ciekawego 

Odpowiedzi: 0

Jak sensacja. Jak by przed twoim domem leżała kupa śniegu i nie mógółbyć wyjechać z garażu, to też byś się wkurzał. Trzeba uświadamiać urzędasom, gdzie się nie wyrabiają z odśnieżaniem.

Odpowiedzi: 0

A może łopata w rękę i odśnieżyć sobie żeby móc wyjechać, a nie czekać na plog.Dala bozia ręce?

Odpowiedzi: 1

Tu chodzi o to ze biora za to $$£€¥. I leca w *****.

Odpowiedzi: 0

o zgrozo, jest zima to jest śnieg.. 5cm śniegu i już narzekają. Weźcie łopaty i odśnieżajcie lub nie wychodzcie z domu skoro dla niektórych to już tragedia żywiołowa. Sam w sobie artykuł też niepotrzebny, wielke zaskocznie, oburzenie że w zime spadł śnieg. Ludzie to jednak mają problemy..  Jeszcze ktoś z komentujących narzeka na śnieg przy garażu... BIERZ ŁOPATE I ODŚNIEŻ SOBIE, załóż zimowe opony (bardzo dobrze radzą sobie z jazdą na śniegu) Heh, najlepiej jakby poza garażem to Ci jeszcze samochód miasto odśnieżyło. Ludzie chyba za bardzo przyzywczajenie są do dobrobytu. Myślą, że wszystko inni muszą za nich zrobić. Patrząc na tych komentujących wyżej.

Odpowiedzi: 1

Zmien leki dzialaja nie w ta strone, 

Odpowiedzi: 1

a Ty drogi "lekarzu' zaopatrz się w słownik. nie pisze się "w ta strone" tylko "w tę stronę" Skoro polski język sprawia podstawowe trudności to co dopiero odśnieżenie sobie przy garażu, domu.

Odpowiedzi: 0

Po 7,00 rano wyszedłem z domu  szedłem piechotą w stronę przechowa,chodniki całe zasypane,o ulicach już nie wspomnę.Ale na parkingu Lidla dwie odśnieżarki ładnie odśnieżały parking.Chyba parking Lidla był ważniejszy niż ulice i chodniki.Przez całą moją drogę nie mineła mnie ani jedna odśnieżarka.Powodzenia!!!!!!!

Odpowiedzi: 1

teren lidla odśnieżają firmy wynajtę przez lidla... ciężko użyć logiki?

Odpowiedzi: 0

Właśnie zaczyna się następny atak zimy a ulica Kochanowskiego jest odświeżona tylko w części gdzie nie ma domów na tej ulicy. Czy slepe ulice juz nie będą odśnieżanie.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
    Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

  • Znaczniki HTML niedozwolone.
  • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: [email protected] lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz