Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Gabriela, Marek, Seweryn
REKLAMA

Zbyt szybka jazda zakończyła się dachowaniem w rowie

Andrzej Bartniak
16 stycznia 2023, 11:17

Kierująca oplem corsa kobieta straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi w Zawadzie (gmina Pruszcz) i wpadła do rowu. Kobietę przewieziono do szpitala.  

Kobieta prowadząca opla corsę była trzeźwa
Fot. OSP Wałdowo
REKLAMA
REKLAMA

Do kolizji w Zawadzie (gmina Pruszcz) doszło w niedzielę tuż przed godz. 19.00.

Kobieta jadąca drogą biegnącą równolegle do trasy ekspresowej S5, straciła panowanie nad oplem corsą na łuku drogi i wpadła do rowu, gdzie samochód dachował.

REKLAMA
REKLAMA

- Kierująca była trzeźwa - mówi kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Kobieta podróżowała sama. Nie doznała poważnego uszczerbku na zdrowiu, ale zabrano ją na badania i obserwację do szpitala w Świeciu.

REKLAMA
REKLAMA

Straty oszacowano wstępnie na 5 tys. zł / Fot. OSP Wałdowo

a [dot] bartniakatextraswiecie [dot] pl

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA