Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Bogusław, Jagoda, Katarzyna
REKLAMA

Żegnaj stary… Witaj nowy! Wymień swoje auto!

17 marca 2018, 13:12
Reklama

Marzysz o nowym samochodzie? W Salonie ŠKODY w Bydgoszczy możesz zostawić swoje auto i wymienić je na nowe na świetnych warunkach!

To proste! Wszystko załatwisz w jednym miejscu! Jeżeli Twój samochód ma mniej niż 10 lat i przebieg mniejszy niż 250 000 km, przy wymianie możesz otrzymać dodatkowy rabat na nowe auto! Uwaga, w tym wypadku promocje się łączą - otrzymujesz rabat niezależnie od bieżących akcji promocyjnych.

Zyskujesz podwójnie:

1) cena nowego auta jest obniżona o wartość odkupionego pojazdu,

2) otrzymujesz dodatkowy rabat.

Na ŠKODĘ Citigo otrzymasz 1000 zł zniżki.
CITIGO jest powszechnie znana jako auto, które lubi miasto. Parkowanie nie jest problemem - dla niej wszędzie znajdzie się miejsce. CITIGO wyróżnia szeroka gama kolorystyczna, która zaspokoi każdy gust.

ŠKODA CITIGO

Za Fabię, Rapida i Octavię zapłacisz 1500 zł mniej.

Fabia, to auto, które przeżywa drugą młodość. Jej odświeżona odsłona znalazła grono wielbicieli. Dzięki ostrym krawędziom i czystym powierzchniom, ten klasyczny model nabrał nowego charakteru.

ŠKODA FABIA

Rapid, to model, który zapowiedział nową erę SKODY. Od fazy projektu tworzony w duchu nowego języka designu, gwarantuje elegancki wygląd.

ŠKODA RAPID

Octavia, to model wszystkim znany i lubiony. Od lat kojarzy się z ponadczasową elegancją. Idealny dla potrzeb rodziny, choć świetnie sprawdza się też w biznesie.

ŠKODA OCTAVIA

A Superba otrzymasz taniej o 2500 zł.

Superb łączy luksus i bezpieczeństwo. Ta topowa wersja występuje w dwóch odsłonach: eleganckiej i sportowej. Jest to model dla każdego, kto ceni sobie ekskluzywne wykończenie.

ŠKODA SUPERB

Z programu możesz skorzystać w Autoryzowanym Salonie ŠKODY w Bydgoszczy. Promocja dostępna w ramach programu Das Welt Auto.

 

ŠKODA BIERANOWSKI
Bydgoszczy, ul. Aleje Jana Pawła II 127
52 320 56 50
www.bieranowski.pl