Zmiana polityki prywatności

Drogi Użytkowniku,

Chcielibyśmy poinformować, że zaktualizowaliśmy naszą Politykę prywatności. W dokumencie tym wyjaśniamy w sposób przejrzysty i bezpośredni jakie informacje zbieramy i dlaczego to robimy.

Nowe zapisy w Polityce prywatności wynikają z konieczności dostosowania naszych działań oraz dokumentacji do nowych wymagań europejskiego Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych (RODO), które będzie stosowane od 25 maja 2018 r.

Informujemy jednocześnie, że nie zmieniamy niczego w aktualnych ustawieniach ani sposobie przetwarzania danych. Ulepszamy natomiast opis naszych procedur i dokładniej wyjaśniamy, jak przetwarzamy Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują naszym użytkownikom.

Zapraszamy Cię do zapoznania się ze zmienioną Polityką prywatności.

Close GDPR info

Extra Świecie

Imieniny obchodzą:

Sylwia, Juliann, Gerwazy
 • bezchmurnie
  Dzisiaj:
  30°C / 18°C
 • pochmurno z przejaśnieniami
  Jutro:
  29°C / 20°C
 • słabe opady deszczu
  Pojutrze:
  29°C / 19°C

Zrezygnował z pensji prezesa Nowego Szpitala w Świeciu, ale nadal tu pracuje

Andrzej Pudrzyński
11 maja, 12:58

W kwietniu zmienił się szef świeckiej lecznicy. Zdaniem rzecznika, Andrzej Brymora chciał bardziej skupić się na pracy lekarza niż na administrowaniu całą placówką.

Czas pokaże, jak zmiana prezesa wpłynie na funkcjonowanie szpitala i poprawę jego kiepskiej opinii
Fot. Andrzej Bartniak

REKLAMA


Andrzej Brymora był prezesem Nowego Szpitala od 2016 r. Był pierwszym od lat lekarzem na tym stanowisku, na którym obsadzano zwykle menedżerów z dyplomami z zarządzania czy ekonomii. Jest specjalistą nefrologii, chorób wewnętrznych i diabetologii.

- Doktor Brymora złożył rezygnację z funkcji prezesa, bo chciał bardziej skupić się na pracy lekarza. Kieruje stacją dializ i pododdziałem nefrologii – wyjaśnia Marta Pióro, rzecznik Grupy Nowy Szpital.

Zastąpił go Przemysław Leśniewski, który pracuje w szpitalu od 2016 r. Dotychczas pełnił funkcję członka zarządu i wiceprezesa.

a [dot] pudrzynskiatextraswiecie [dot] pl
REKLAMA

Komentarze (3)

Ten szpital to jedna wielka pomyłka. Wykończeniówka.!!! Nie dziwię się że ludzie tak opisują go I są nie zadowoleni. Sama w ostatnim czasie przeżyłam koszmar poprostu w tym szpitalu. Nigdy wiecej do tego szpitala!!!

Odpowiedzi: 1

Wobec tego mam propozycję dla Onej. Zapisz się do znachora, bo krytykując w czambuł całą placówkę najbardziaj krzywdzisz średni personel, który, przy niedostatecznej obsadzie wypruwa sobie żyły.

Odpowiedzi: 1

Ja widzialam i wiem duzo niech jeszcze bardziej okroja personel ktory nie wyrabia szczegolnie na sor i dziwic sie ze nerwowi... Zwykli ludzie powinni sami tak popracowac na sor 1 dzien i zobaczyc jak to jest pracowac za dwoch czy trzech przez 24h.

Odpowiedzi: 0

Dodaj komentarz

Filtrowany HTML

 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <blockquote> <br> <cite> <code> <dd> <div> <dl> <dt> <em> <li> <ol> <p> <span> <strong> <ul>
  Allowed Style properties: text-align, text-decoration

Czysty tekst

 • Znaczniki HTML niedozwolone.
 • Filtered words will be replaced with the filtered version of the word.
 • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
 • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem i zapobiega wysyłaniu spamu.
Redakcja portalu extraswiecie.pl nie odpowiada za treści zamieszczanych przez czytelników komentarzy, zastrzegając sobie jednocześnie prawo do ich moderowania oraz kasowania w przypadkach ewidentnego naruszania prawa lub dobrych obyczajów. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyliście opinię, która łamie prawo lub dobry obyczaj, powiadomcie nas: redakcja@extraswiecie.pl lub użyjcie przycisku Zgłoś komentarz