Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Co łączy Czarnego Wirusa, młodych artystów i piwnicę OKSiR-u?

W sobotę odbył się wernisaż Alternatywnej Pracowni Kultury, prowadzonej przez Marka Tomasika. Młodzi twórcy ze Świecia zaprezentowali zbiór prac powstałych w ciągu minionego półrocza.

Udostępnij
tomasik-2

Pracownia związana jest z OKSiR. Na jej potrzeby zaadaptowano pomieszczenia znajdujące się w piwnicy ośrodka kultury. Miejsce trochę nietypowe, ale w sam raz na rozwijanie alternatywnych wizji artystycznych. Wernisaż rozpoczął performance Wirusa Blacka, postaci, która po raz pierwszy ujawniła się w ubiegłym roku we Wrocławiu, pełniącym honory Europejskiej Stolicy Kultury.

Na przedstawienie artystów - bohaterów tego wieczoru - przewidziano tylko chwilę, co było zgodne z ogólną wizją wydarzenia. Przemowy ograniczono do minimum. Najważniejsze były prace. Wszystkie wystawiono na sprzedaż. Ceny zaczynały się od 3,5 zł.

a.bartniak@extraswiecie.pl

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieJubiler Corleone

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W sobotę po raz trzynasty odbył się Kociewski Rajd Enduro. Wystartowało w nim 136 uczestników z całej Polski, w tym również zawodnicy z powiatu...

Reklama