Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Czytelnik: Nowy Szpital traktuje pacjentów jak zło konieczne

Otrzymaliśmy od naszego Czytelnika mail, w którym dzieli się swoimi uwagami odnośnie funkcjonowania Nowego Szpitala w Świeciu. Publikując tego rodzaju krytyczne spostrzeżenia przedstawiamy zawsze stanowisko drugiej strony. Tym razem zrobiliśmy wyjątek, bo ta druga strona… nie chce przedstawić swojego stanowiska.

Udostępnij
szpital

Chciałbym zwrócić uwagę na problem nocnej i weekendowej opieki lekarskiej w naszym powiecie.

W naszym regionie umowę na taką pomoc posiada Nowy Szpital, lecz to, co tam się dzieje, to czysta kpina z pacjentów. W zamyśle ustawodawcy pomoc ta miała być niejako „przedłużeniem” uzyskania pomocy dla chorych, gdy nieczynne są już przychodnie gminne. W rzeczywistości strach jest się tam udać.
REKLAMA

Po pierwsze. Lekarze nie muszą się uśmiechać, ale wyrażenia typu „skoro pani się boi, to i ja się boję”, „diagnostyka będzie długa i bolesna” itp., nie są zwrotami, które chcą słyszeć pacjenci. Są oni traktowani jak zło konieczne. Lekarze zachowują się tak, jakby zabierano im ich cenny czas.

Reklama
Reklama

Po drugie. Podczas zmiany dyżurujących lekarzy zdarza się, iż jeden lekarz opuszcza gabinet, a jego następca zjawia się dopiero po godzinie. Przez ten czas pacjenci pozostają bez opieki. Siedzą w poczekalni, często z małymi dziećmi i zarażają się nawzajem.

Po trzecie. Z informacji, jakie posiadam od znajomych, którzy korzystali z nocnej i weekendowej opieki lekarskiej, chorzy nie są kierowani na jakiekolwiek badania diagnostyczne typu RTG i USG, a jedynie otrzymują od razu skierowania na oddziały szpitalne. Niby wszystko jest zgodnie z literą prawa, ale z leczeniem nie ma to nic wspólnego.
REKLAMA

Pytam się, po co w takim razie jest ta pomoc, skoro ogranicza się ona tylko do wypisywania skierowań na oddziały. Czyżby szpital miał więcej pieniędzy za pacjenta szpitalnego niż takiego, którego udało by się wyleczyć w ramach tej pomocy?

Reklama
Reklama

Parę lat temu, gdy inna jednostka miała tą opiekę, pacjenci byli kierowani na diagnostykę a następnie wracali z wynikami. Obecne postępowanie sprawia wrażenie, jakby nie chodziło o wyleczenie pacjenta, a pozbycie się go z gabinetu jak najszybciej.

(dane do wiadomości redakcji)


Wysłaliśmy mail do rzecznika Grupy Nowy Szpital, bo podobnie jak nasz Czytelnik, byliśmy ciekawi stanowiska lecznicy. I? Ano nic. Cisza. To kolejne nasze pytanie, na które nie możemy doczekać się odpowiedzi. Na poprzednie czekamy na informację od blisko miesiąca. Po naszych monitach, pani rzecznik stwierdziła, że mail od nas gdzieś się jej zapodział, a potem… i tak nie odpowiada, gdy przypominamy jej pytania.

Ciekawi jesteśmy Waszych doświadczeń z Nowym Szpitalem. Czekamy na Wasze komentarze. Najciekawsze zbierzemy i będziemy wysyłać pani rzecznik. Do skutku. Aż w końcu odpowie…

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
99 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Jakis czas temu pojechalam w

Jakis czas temu pojechalam w nocy z  Chorym dzieckiem ( silny bol ucha) do szpitala ( oddzial calodobowy)  lekarz krzyczal na mnie po co przyjechalam z placzacym dzieckiem, ze wystarczy gdy podam ,,ibum,, nie chcial nawet zbadac mi dziecka … Swiecki szpital ma bardzo zla opinie.

Zaraz będzie milion

Zaraz będzie milion komentarzy  na ten szpital i o to na cały szpital…To jest rzeżnia  niestety..czy chodzi o opiekę  nocną ,czy na jakimkolwiek  oddziale  A o izbie  przyjęć  wogole  nie wspomnę..Te baby co tam siedzą i przyjmują to chyba za karę,,zero jakiegokolwiek  powołania..pielęgniarki  pożal  się Boże…I tylko z kwitkiem odsyłaja  najlepiej do innego szpitala-węgrowo..nie polecam tego szpitala!!!

To fakt. Moze nie jest tak

To fakt. Moze nie jest tak zadłużony jak w Grudziądzu ale opinia bardzo zła. I to nie pierwszy raz 

Reklama

JJak byłam z 4 miesięcznym

JJak byłam z 4 miesięcznym synkiem to zamiast zająć się dzieckiem to jedna z drugą zamawiala breloczek na święta dla mezusia paranoja 

Sam miałem ” przyjemność

Sam miałem ” przyjemność przebywać na SOR-ze z podejrzeniem połamanych palców u ręki. Pani bez spojrzenia na rękę stwierdziła że nic mi nie jest. Tragedia… 

Przychodnie gminne zamykają o

Przychodnie gminne zamykają o 17.00 a pomoc świąteczna jest od 18.00 często bywa tak że przychodnie nie chcą już przyjmować i kierują do Świecia. Trzeba więc czekać ponad godzinę bo zanim lekarz przyjdzie i się przebierze to jest 18.30 a nawet dalej. Lekarze w tej jednostce nie mają wg podejścia do pacjenta. Zero kultury. Gdy byłam u lekarza i czekałam w kolejce pacjent zapukał do drzwi by zobaczyć czy może wejść. Lekarz na to wyszedł i na cały korytarz krzyknął „powiedziałem kur*a nie wchodzić!” Ja osobiście wolę jechać do Tucholi, Bydgoszczy czy też Grudziądza. W tych szpitalach jest lepsza opieka, podchodzą do pacjenta indywidualne. Jest przynajmniej jakaś kultura. Byłam w odwiedzinach na ginekologi to obiad tam cuchnął. Doslownie. 

Reklama

Tak również z gazem się z tym

Tak również z gazem się z tym

 Moja mama była z nogą ból niesamowity nogą opuchnięta czerwona . Była tylko 2 minuty twierdzili że początek różyczki śmiechu warte . Zapisali antybiotyk bez podstaw . Ani badań nawet Crp  nie zrobili stan zapalny czy didymery co mogło być to zakrzepica . ..

Ja byłam z córką bo miała

Ja byłam z córką bo miała dusznosci lekarz powiedział że jest czysto chyba że ja chcę leczyć na oddziale nie zgodziłem się poszłam do swojej przychodni na drugi dzień i okazało się że dziecko ma na oskrzelach 

Jakoś czas temu pojechałam z

Jakoś czas temu pojechałam z synkiem do szpitala, niestety była sobota i nie miałam innej możliwości.

W tygodniu zaczal goraczkowac, w przychodni okazało się że to angina, dostał antybiotyk i wszystko byłoby dobrze, ale w sobotę rano pojawiły się na ciele kropki.

Pojechałam do szpitala, lekarz który akurat na nasze nieszczęście przyjmował stwierdził że to pokrzywka i dalej podawać antybiotyk.

Nawet Synka nie zbadał. Martwilam się cały weekend w niedzielę nie dałam już antybiotyku, w poniedziałek pojechałam do naszej przychodni.

Lekarz odrazu stwierdził że dziecko ma uczulenie na Augumentin, to był jego pierwszy antybiotyk w życiu.

Mogło skończyć się tragicznie.

Ten lekarz nie powinien leczyć, tymbardziej dzieci! 

Reklama

Oni nie umieją leczyć.

Oni nie umieją leczyć. Sprawdzają w Google co to za choroba… Kiedyś byłam z córką o 24. Nikogo nie było a doktorem spał w dobre. Trzeba było czekać aż książę wstanie. A dziecko się męczyło.

Po około godzinie czekania na

Po około godzinie czekania na lekarza dostaliśmy propozycje od pielęgniarki żeby jechać do Grudziądza bo będzie szybciej. 

Jakiś czas temu dostałem

Jakiś czas temu dostałem skierowanie od mojego lekarza do szpitala w Świeciu  na oddział chorób zakaźnych z powodu wykrycia w jelitach jakiejś bakterii co wiązało się z wymiotami i biegunką. Pojechałem… Po 4 godzinach oczekiwania na konsultacje udało się.Nagle pani doktor mówi że nie ma podstaw żeby mnie przyjąć mimo skierowania. Jednak po namowach jakoś udało się ją przekonać. Kolejne godziny czekania na łóżko. Super, dostałem. Ale przejdzmy do sedna. Jak już wspominałem chodziło o problemy jelitowe. Tylko że żadnych badań w tym kierunku mi nie zrobiono.Brak gastroskopii, kolonoskopii czy innych działań w kierunku rozpoznania mojego broblemu. Wszystko na co było stać oddział to kroplowki. Już pierwszego dnia siedem.4 dni w szpitalu, głupie śmiechy pod nosem pielęgniarek i sugerowanie jakobym udawał chorobe (bo wiadomo że każdy do szpitala idzie z przyjemności) a na wypisie „wykryto bakterie i wirusowe zapalenie jelita grubego tylko że nie określone” i tu pada moje pytanie.Jak mieli coś określić skoro nie robili badań?!  Halo? Szpital w Świeciu? Nie pozdrawiam  

Reklama

Na izbie przyjęć nie

Na izbie przyjęć nie rozpoznano nadchodzącego zawału u znajomego, kazano mu czekać, chodzić po szpitalu robić badania o własnych siłach, ostatecznie w końcu doszŁo do zawału, a chwile wcześniej próbowano mu wmówić, że nic mu nie jest. Nie mam pytań co do IP w Świeciu. Nie ma to jak powierzyć własne zdrowie i życie komuś, kto pracuje w służbie zdrowia za karę. 

Byłam w Sorze skręcona noga w

Byłam w Sorze skręcona noga w kostce i naderwany staw skokowy.7 godzin czekałam na przyjęcie trzy razy dokuśtykałam do izby przyjęc żeby mnie zapisały łaskawie panie, i trzy razy byłam odprawiana od drzwi.Za czwartym razem w koncu zostałam zapisana i kolejne 3 godziny spędziłam w poczekalni.Nie wiem po co te księżniczki tam siedzą chyba trzeba prosić je na kolanach żeby łaskawie raczyły zapisać. 

Eh fakt ten szpital to

Eh fakt ten szpital to porażka i nie można liczyć na pomoc… Byłam raz z dzieckiem ponieważ się przewróciło i rozcieło brodę lekarz nie patrząc na dziecko powiedział że nie zajmnie się tym i wysłał do Grudziądza… Tam zaś lekarz stwierdził iż wystarczyło założyć plastry ściągające i mógł to zrobić lekarz w Świeciu… Dodam że lekarz był nie miły i stwierdził że Trzeba było pilnować dziecko… Poczułam się źle ponieważ nie mogłam przewidzieć ze moje dziecko akurat w tamtej chwili się przewróci wypadki się zdarzają.. SOR masakra…

A do zwykłego lekarza czekalm z dzieckiem około 4 godzin w nocy .. cała poczekalnia ludzi to samo w dzień lekarz nagle wychodzi i jedzie do pacjenta na wizytę domową nie ma zastępcy lekarz wrócił po godzinie… Przez ten czas pacjenci musieli czekać… 

Reklama

Ja to ujmę jednym słowem

Ja to ujmę jednym słowem-umieralnia.

Co Wy ludzie wypisujecie  W

Co Wy ludzie wypisujecie  W każdym szpitalu czeka się na przyjęcie.Byłam ostatnio w szpitalu Wojskowym w Bydgoszczy  i spędziłam na SOR  ok 8 godz .Na lekarza czekałam 3 godz a potem następnie na drugiego następne 2 godz. Proponuje  korzystac.

I my również pojechaliśmy z

I my również pojechaliśmy z synem 3 latka na pogotowie z wymiotami i ostra biegunka lekarz zbadał dał receptę na syrop przeciw wymiotny i tyle miał to być wirus na drugi dzień pojechałam z synem do lekarza rodzinnego i okazało się że dziecko było mocno odwodnione i miało rotavirusa śmiech na sali synek powiedział że nie chce tu być na co lekarz w szpitalu z uśmiechem powiedział nie martw się dziecko mi też się nie chce tu być porażką 

Sami widzicie jak jest choćby

Sami widzicie jak jest choćby po komentarzach. Prezes ma gdzieś odpisać dlaczego jest tak a nie inaczej a może to i lepiej bo i tak pewnie każda wypowiedź kierownictwa ma tylko ładnie wyglądać dla gazety. Do tego zastanawia mnie fakt,  dlaczego osoba, którą widziałam jak złapano na gorącym uczynku przez obsługę stacji przy wlewaniu paliwa do jakejs bańki zamiast do baku pojazdu z Nowego Szpitala nadal tam pracuje? Obsługa wyraźnie mówiła, że zgłosi to do szpitala. Jaki interes ma w tym szpital? Z takich rzeczy nie wyciąga się konsekwencji? Przecież kilka lat temu było głośno o podobnej sprawie i zajął się nią prokurator!

Wystarczy że do chorego

Wystarczy że do chorego podejdzie się po ludzku, też nie znoszę traktowania opryskliwego i z krzykiem co osobiście bylem świadkiem (zaznaczam że byłem wychowywany bezstresowo na jakieś okrzyki nad uchem to mogę ostro zareagować DWR ).A tak prawdę powiedziawszy to czas zakończyć dokładać z budżetu miasta do tej prywaty.

A ja szpital w Świeciu chwalę

A ja szpital w Świeciu chwalę sobie bardzo dobrze. Grudziądz to jest tragedia!! ! Tam nie umieją pomagać pacjentom  tylko im szkodzą i robią na pacjentach doświadczenia. Nie umieją leczyć, nie dziwię się  że ten szpital w Grudziądzu nazywają „umieralnia” bo większość pacjentów wraca z niego w trumnach u

Witam pojechałam do szpitala

Witam pojechałam do szpitala z wysoką gorączką i dusznościami lekarz stwierdził że nic mi nie jest i jeszcze powiedział że z taką gorączką to mogę iść do pracy .W poniedziałek poszłam do lekarza i okazało się że mam zapalenie płuc i i dwa razy dziennie zastrzyki .Gratulacje dla pana doktora G….

Za naszą opiekę zdrowotną

Za naszą opiekę zdrowotną odpowiada Starosta, który powinien zrobić porządek z tym tzw. szpitalem. To właśnie do Starosty powinny trafiać skargi na funkcjonowanie tej placówki, a On powinien być rozliczany przez wyborców za realizację opieki zdrowotnej dla mieszkańców powiatu.

jakis czas temu byłam z

jakis czas temu byłam z koleżanka na Sor , czekałyśmy Bóg wie ile … tam maja czas na wszystko i jeszcze konkretnej pomocy nie uzyskala , a druga kwestia niedawno rodziłam w Swieciu przez nich moje dziecko prawie urodziło sie martwe , bo nikt nie ma czasu przyjść zbadać pierworodki. Ktg rutynowo i na drugi dzień do domu – słowa lekarza przy skurczach co 4-5 min zakończyło się cc tetno z 60 na 40 spadło a na salo już było pojedyncze:( jednym słowem jeden Wielki Zakład Pogrzebowy . Kobieta po porodzie karmi piersią dostaje grochówkę to jest masakra niech zamkną te trupiarnie !!!!!  

Też mi coś. Czepiać się

Też mi coś. Czepiać się szpitala, czy lekarzy, jest czynem niegodnym. Wystarczy posłuchać „mynystra” zdrowia obecnie rządzącej ekipy dobrej zmiany, żeby stwierdzić, ze wszystko jest ok. Ogólnie można przyjąc, że dzięki prezesowi wszystkich prezesów powoli w Polsce wszystko zaczyna się walić. Dla dobrej czyt. dojnej zmiany najważniejszy priorytetem jest kupowanie elektoratu przed zbliżającymi się wyborami.

Lepiej się spakować i

Lepiej się spakować i pojechać samochodem/autobusem/pociągiem/z sąsiadem/bla bla car’em do Bydgoszczy. W mało którym szpitalu wszyscy są uśmiechnięci i życzliwi dla pacjenta, ale przynajmniej tu otrzymają oni pomoc.

Witam! Ja także jakiś czas

Witam! Ja także jakiś czas temu byłam z rocznym dzieckiem u Pana doktora na nocnej opiece lekarskiej- malutka miała prawie 40 stopni gorączki, ledwo wydawała z siebie słowa, a pan doktor powiedział, że nic jej nie jest, że mam podawać groprinosin… Nie dało mi to spokoju i udałam się prywatnie do Pani doktor i okazało się, że mała ma silne zapalenie krtani i gdyby nie dostała sterydów, to mogłaby nam się w nocy udusić!!! Ale to nie tylko ten przypadek, bo prędzej byłam z synkiem, to tak samo kazali mi leczyć go syropkami, a gdy pojechaliśmy do szpitala do Grudziądza, to od razu go przyjęli na oddział- okazało się, że miał adenowirusa- który atakował cały organizm- w tej chwili ma uszkodzone serduszko…może gdyby w porę zareagowali, to by nie było takiego rozwoju wydarzeń…

Ci, którzy oglądali/oglądają

Ci, którzy oglądali/oglądają Dr. House’a powinni pamiętać, że żaden lekarz nie chce robić na Izbie Przyjęć 🙂 Dlatego tak słabo to wygląda. No i pacjenci kłamią 😀

Nie ma co czekać, aż pani

Nie ma co czekać, aż pani rzecznik zechce się odpowiedzieć, tylko od razu wniosek fo prokuratury. Oni też są instytucją publiczną i obowiązują ich przepisy. Każdy sie żali, wyleje swoje doświadczenia ale to przyszłym o pacjentom nie pomoże, dopóki nie zrobią porządku w tym „szpitalu”. 

Też trafiłam na sobotni dyżur

Też trafiłam na sobotni dyżur z goronczkom kaszle i katarem nie mogłam mówić na to Pan doktor jak ja też byłem hory i chodziłem do pracy hmmm mało tego gorączki szukał po całej  głowie i mi zapisał leki  „Nalgesin forte.. po chwili wyszedł z gabinetu …

Jakiś czas temu byłem z 11

Jakiś czas temu byłem z 11 letnim synem z bólem brzucha w poradni  całodobowej i świątecznej Pani doktor zleciła usg  badania krwi wszystko odbyło się bardzo sprawnie ALE Pani doktor autentycznie się bała że  dostanie opier…od szefostwo i powiedziała że jakby co to ja wymusiłem te badania 

Rodzilam w tym szpitalu 2

Rodzilam w tym szpitalu 2 razy. Za 1 razem wszystko ok ale za drugim razem to był koszmar, istna rzeźnia. Ordynator ginekologi badajac mnie stwierdził 2 cm rozwarcia, wieloródka, poradzi sobie. Podać oxytocyne i na porodowke. Oxy lała się szybko. Masaż szyjki robiony na siłę mimo braku mojej zgody na to, dziecko bylo ze mnie dosłownie wypychane, polożne kladły się na mnie by wypchnac ze mnie dziecko szybko. Myślałam że tam umrę z bólu. Trauma do dziś na samą myśl na sam koniec okazalo się ze dziecko mialo krwiaka na glowie a ja po porodzie krwiak wielkosci dużej męskiej pięści… 

Czy powiat Świecki ma w tym

Czy powiat Świecki ma w tym temacie coś do powiedzenia, czy obiady sa gotowane w wyremontowanej (za grube tysiące)  kuchni w szpitalu psychiatrycznym – prosimy o odpowiedż.

Mi lekarz powiedział, że

Mi lekarz powiedział, że dziecko nie będzie miało usg, bo nie wie czy mu narodowy fundusz pieniądze zwróci.

Jak byłem hory na bżuch

Jak byłem hory na bżuch poszłem do szpitala ale tam mnie olali. Wziołem i poszłem do znachora. On mnie wyleczył w trymiga. Omijajta szpitale z daleka.

Zburzyc, wybudowac na tym

Zburzyc, wybudowac na tym miejscu dyspozytornie i wozic do innych, cywilizowanych szpitali.

Szkoda słów , gdybym

Szkoda słów , gdybym.wiedziala że takie.podejscie tam ma lekarz.dzurny nie.skorzystalbym z ich usług. W niedzielę byliśmy z córką wysoka temperatura brzydki kaszel, to nie był lekarz tylko służbista do 3 latka podejście masakra ,,da.mi.pan doktor naklejke… Widzi je.dziecko.na parapecie

… Nie.nic.ci nie dam ,,tu się.nie przychodzi po przyjemności..taka.odpowiedz otrzymuje 3 latek.

To samo jest w nowym szpitalu

To samo jest w nowym szpitalu w Świebodzinie.  Lekarze zachowuja sie jakby byli tu za karę. Sor w Świebodzin to tragedia 

Personel szpitala powinien

Personel szpitala powinien przejść szkolenia z podejścia życzliwego do pacjęta , a są straszni , wręcz tragicznie w podejściu do chorego .

Polecam oddział wewnętrzny

Polecam oddział wewnętrzny,tam to jest dopiero cyrk.

Niech telwizja sie nimi

Niech telwizja sie nimi zajmie.z ukryta kamera nie wejda i nagraja jak sie tam zajmuja pacjentami.a wtedy dobrac sie do dupy calej obsludze szpitala lekarzom i rzadzacym.a jak to nie pomoze do w pizdu zamknac szpital i budynek przerobic na mieszkania dla ludzi.jak mamy czekac na izbie przyjec nie wiadomo ile to lepiej odrazu jechac do innego miasta.

NAJGORSZY jest oddział

NAJGORSZY jest oddział wewnętrzny. To skandal, który ciągnie się od lat. Nikt nie może z tym nic zrobić. Kolejne władze szpitala mają to gdzieś. Jestem pewna, że wielu ludzi skarżyło się na pracę aroganckiej lekarki, ale dyrekcja udaje że nie ma tematu. Potrzeba czyjejś spektakulatnej śmierci, TVN-u, Faktu i wtedy się dopiero ruszy.  

A ja za 2500 na rękę muszę

A ja za 2500 na rękę muszę być bardzo miły dla klienta dbam o wizerunek firmy 

Pojechalam z rocznym

Pojechalam z rocznym dzieckiem na nocna opieke ponieważ mial dusznosc. Lekarz byl wielce niezadowolony ze zostal obudzony i pytał po co tu przyjechalam i czego od niego oczekuje. Powiedzial mi cyt. „dziecko sobie robi z Pani jaja” (syn mial niecaly rok). Po krotkiej ale ostrej wymianie zdań pan doktor pod moim przymusem osluchal dziecko, stwierdzil obustronne zapalenie pluc i „ze nie bedzie ze mna dyskutowal” tylko kieruje dziecko na oddzial. Nie zgodzialm sie tylko jechalam prosto do Grudziadza i okazalo sie  ze dziecko jest osluchowo czyste i leki rozkurczowe pomogly.

O zgrozo, byłem ostatnio z

O zgrozo, byłem ostatnio z dzieckiem w weekend bo POZ zamknięty, lekarz osłuchał dwulatka i stwierdził, że jest zdrowy, a na uporczywy kaszel wystarczy syrop bez recepty. Dodać też muszę, że w poczekalni z dziesięciu pacjentów (w tym dzieci), a lekarz wychodzi na papierosa!! Aha, w poniedziałek w miejskiej przychodni pediatra rozpoznaje zaawansowane zapalenie oskrzeli…

Zastanówcie się, po jakiego

Zastanówcie się, po jakiego czorta tam ludzie jadą jak do Grudziądza i Bydgoszczy tez można jechać. Każdy źle pisze, mówi ale i tak jedzie, nie wiadomo po co, skoro ten szpital jeszcze nikomu nie pomógł. Poza tym po tylu latach złej opinii pod względem opieki medycznej, wyposażenia, jaki normalny człowiek wykształcony na lekarza pójdzie tam pracować??? Lekarz z dyplomem na 5 na oferty pracy w takim szpitalu nawet nie spojrzy. Tam tylko ci co dostali dyplom za kure i to się odzwierciedla po diagnozach jakie stawiają.

Niestety muszę się przyłączyć

Niestety muszę się przyłączyć do powyższych komentarzu. Obsługa jest po prostu bezczelna, traktują wszystkich z góry, zwłaszcza lekarze. Niestety miałem okazję się o tym przekonać na SOR, wewnętrznym I paliatywnym. Problem stwarzał nawet zebranie dokumentacji i przekazanie do innego szpitala razem z pacjentem historia choroby. Sam musiałem skompletować. Chamskie podejscie na paliatywnym do rodziny ktora zegna sie z czlonkiem rodziny, tragedia! Nie wszystkie panie byly niemile, ale niestety niektóre były straszne. Nigdy w życiu nie spotkałem się z taką znieczulica i chamstwem. Na wewnętrznym totalny rozpi##’xx problem był nawet z doliczeniem się  jednostek krwi podanej pacjentowi. Na sor ludzi składają że zlamaniami jak klocki lego. Wszyscy o tym wiedzą że szpital to umierajlnia i nikt z tym nic nie robi.   

Liczy się tylko to, że już

Liczy się tylko to, że już niebawem spółka która zarządza szpitalem ogłosi jakie to wspaniałe wyniki finansowe osiągęła i ile zainwestowali unijnych pieniędzy w remonty. Tylko czekać na taką uroczystość, a której będą znowu się chwalić. 

W Grudziądzkim szpitalu gdy

W Grudziądzkim szpitalu gdy trafiłem na sor o godzinie 16 dowiedziałem się że od 17 do 18 pani doktor ma przerwę i nikt nie przyjmował ani nie rejestrował, kolejka za drzwi ludzie robili zdjęcia kartki odręcznie napisanej przerwa od 17 do 18 z gorączką 41 stopni zostałem przyjęty o 18:20 tak 20 minut zabrakło aby zdążyć przed nie ustawową przerwą.

Jednego tylko nie rozumię

Jednego tylko nie rozumię;dlaczego nasze władze nic z tym nie robią?dlaczego nie wierzą ludziom, którzy mieli do czynienia z tą lecznicą jako „zwykli” pacjenci .Po co te nowe urządzenia,po których trzeba robić gdzie indziej ponowne badania, bo są żle zrobione lub odczytane. Zamiast nich zmienić lekarzy = oddział wewnętrzny aż strach pisać i nie daj Boże trafić. Ludzie starsi ciągle śpią , majaczą , nie ma z nimi kontaktu ,po zabraniu z tego szpitala i przewiezieniu do innego wracają do domu zdrowi .Jednego najbardzej nie zapomnę na izbie przyjęć, gdy p.dokt.z wewnętrznego zeszła do mamy po wylewie po 3 godzinach -bardzo żałuję,że nie nagrałam tego, dziś gdybym to opisała nikt by w to nie uwierzył ……

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W najbliższy weekend Świeciem po raz kolejny będą rządziły orkiestry dęte. Będzie się działo!

Wiadomości

Zapowiada się, że będzie to ulubione miejsce zabaw dla najmłodszych z całą masą atrakcji. Na osiedlu Marianki trwa modernizacja placu zabaw w pobliżu orlika...

Wiadomości

Po raz pierwszy szkoła z powiatu świeckiego była gospodarzem wojewódzkiego zakończenia roku szkolnego. Wyróżnienie to przypadło Szkole Podstawowej w Osiu. W uroczystościach wzięła udział...

Wiadomości

W Nowem odbyło się w czwartek posiedzenie Parlamentarnego Zespołu Kociewskiego.

Co jest grane?

W niedzielę będziemy widać lato z firmą Mondi na pikniku rodzinnym nad jeziorem Deczno.

Wiadomości

Jak co roku, uczniowie z najlepszymi wynikami otrzymali nagrody burmistrza Świecia. Tym razem Krzysztof Kułakowski wręczał je absolwentom Szkoły Podstawowej w Czaplach.

Reklama
Reklama

Wiadomości

Andrzej Skiba będzie nowym dyrektorem Gminnej Przychodni w Jeżewie. Zastąpi na tym stanowisku Wiolettę Pawlak, która kierowała przychodnią przez dwanaście lat.

Wiadomości

W Zespole Szkół w Nowem zakończył się kolejny rok szkolny. Tym razem ze szkołą żegnali się nie tylko uczniowie najstarszych klas, ale także dyrektor...

Wiadomości

- Polska ma jeden z najniższych wskaźników objęcia opieką instytucjonalną dzieci do 3 lat w Unii Europejskiej. Najwyższa pora zacząć to zmieniać - mówiła...

Historia

Są pewne rzeczy, które wiążą się z życiem człowieka od zarania dziejów. Do takich rzeczy zaliczyć można także zapasy, które znane były już w...

Wiadomości

Pewnie nie była to wymarzona pogoda na powitanie lata, ale i tak sporo rodzin postanowiło spędzić część niedzielnego popołudnia w Ośrodku Wypoczynkowym Deczno.

Wiadomości

Policjanci z komendy w Świeciu szukają właściciela roweru, który został odnaleziony na terenie miasta 20 czerwca. Nikt do tej pory się po niego nie...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

W najbliższy weekend Świeciem po raz kolejny będą rządziły orkiestry dęte. Będzie się działo!

Co jest grane?

W niedzielę będziemy widać lato z firmą Mondi na pikniku rodzinnym nad jeziorem Deczno.

Wiadomości

Andrzej Skiba będzie nowym dyrektorem Gminnej Przychodni w Jeżewie. Zastąpi na tym stanowisku Wiolettę Pawlak, która kierowała przychodnią przez dwanaście lat.

Wiadomości

- Polska ma jeden z najniższych wskaźników objęcia opieką instytucjonalną dzieci do 3 lat w Unii Europejskiej. Najwyższa pora zacząć to zmieniać - mówiła...

Historia

Są pewne rzeczy, które wiążą się z życiem człowieka od zarania dziejów. Do takich rzeczy zaliczyć można także zapasy, które znane były już w...

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo