Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Dziesiątki ofert na wyciągnięcie ręki. Zdjęcia z Targów Edukacyjnych i Pracy

Jubileuszowe, X Świeckie Targi Edukacyjne i Pracy przeszły do historii. Podobnie jak w latach ubiegłych i tym razem impreza spotkała się z dużym zainteresowaniem młodych ludzi, stojących przed wyborem szkoły lub pracy.

Udostępnij
targi-12

Tym razem część oficjalna była nieco dłuższa niż zwykle, a wiązało się to z wręczeniem statuetek inicjatorom targów, czyli Izabeli Kulczyk i Sebastianowi Glazińskiemu, doradcom zawodowym oraz Tomaszowi Kellerowi, prezesowi spółki Vistula-Park Świecie. Uhonorowano także Tadeusza Pogodę, od początku wspierającego tę inicjatywę. W imieniu burmistrza nagrodę odebrał jego zastępca, Krzysztof Kułakowski.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieProf-Bud

Jednym ze stałych punktów targów jest wybór najefektowniejszych stoisk (w tym roku było ich 66). Tym razem jury orzekło, że w kategorii szkół ponadpodstawowych najciekawiej zaprezentował się Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Świeciu, wśród szkół wyższych grudziądzki Wydział Mechaniczny Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku, a wśród instytucji, pracodawców i szkół policealnych Medyczno-Społeczne Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Toruniu. Ponadto wyróżniono Zespół Szkół Budowlanych i Plastycznych w Grudziądzu.

a.bartniak@extraswiecie.pl

REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Udostępnij

Komentarze (3)

 1. Adam

  15 marca 2018 17:53

  Impreza pomagająca młodzieży

  Impreza pomagająca młodzieży dokonać wyboru szkoły już przez 10 lat – brawo dla organizatorów !!! są jeszcze ludzie, którym coś się chce robić za darmo.

 2. jan

  15 marca 2018 19:43

  Za dietę.

  Za dietę.

 3. Bolek

  16 marca 2018 09:08

  Niech bierze te 1100 zł co

  Niech bierze te 1100 zł co miesiąc, ale są tacy co nic nie robią i też biorą tę kasę.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama