Gwiazdą imprezy była Maryla Rodowicz! [zdjęcia]

Lokalna Grupa Działania „Gminy Powiatu Świeckiego” spotkała się w sobotę w świeckiej hali widowiskowo sportowej, by podsumować półmetek swojej działalności w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju.

na_strone

Za tym oficjalnym i dość skomplikowanym opisem, kryje się niezwykła aktywność mieszkanek współczesnej świeckiej wsi. Panie działające pod szyldem kół gospodyń wiejskich pokazały, co potrafią. To środowisko jest najlepszym miejscem do kultywowania wszystkiego co na polskiej wsi najwartościowsze.
REKLAMA

Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknie

Coś dla ciała i dla ducha, tak w skrócie można określić to, co aktywistki świeckiej LGD zaprezentowały w sobotnie przedpołudnie. Regionalne potrawy i występy artystyczne pań oceniło jury (wyniki podamy w poniedziałek).

Gwiazdą imprezy była Maryla i jej zespół. Repertuar i styl primadonny polskiej piosenki Maryli Rodowicz doskonale skopiowały panie z KGW w Bukowcu.

redakcja@extraswiecie.pl
REKLAMA

REKLAMA

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors