Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

To jest wiek! Pani Władysława z gminy Osie skończyła dziś 102 lata

Mimo sędziwego wieku, mieszkanka Wałkowisk koło Osia wciąż ma mnóstwo energii.

Udostępnij
image008

30 maja Władysława Ziółkowska z Wałkowisk (gmina Osie) świętowała 102 urodziny. Z tej okazji życzenia i kwiaty w imieniu władz samorządowych przekazali jubilatce Krystyna Krupa, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Osiu wraz z pracownikiem Urzędu Gminy w Osiu Łukaszem Porożyńskim.

Pani Władysława z radością i wzruszeniem przyjęła gości, prosząc już na wstępie, aby zwracać się do niej po prostu "ciociu". Jubilatka nie kryła zadowolenia z wizyty. W podziękowaniu za pamięć i życzenia zaśpiewała gościom... "Sto lat".

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Gratulacje!

    30 maja 2022 19:44

    Zacny wiek, pozdrawiam i

    Zacny wiek, pozdrawiam i życzę zdrówka 🙂

    Wszystkiego NAJLEPSZEGO!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama