Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Katarzyna Lipowiec przegrała walkę z rakiem. Walczyła z nim dzielnie do końca

W nocy z soboty na niedzielę zmarła Katarzyna Lipowiec. Dziesiątki osób zaangażowało się w akcje charytatywne, z których dochód miał zasilić jej leczenie i rehabilitację. Niestety, stało się to, czego wszyscy się obawiali.

Udostępnij
katarzyna-lipowiec-1

Katarzyna Lipowiec od lat zmagała się z nowotworem. Mimo to w relacjach z ludźmi była uśmiechnięta, życzliwa, chętna do pomocy. Znosiła cierpienie z godną podziwu wytrwałością. Nie poddawała się.

Jako kierownik biura Lokalnej Grupy Działania Gminy Powiatu Świeckiego pracowała tak długo, jak tylko pozwalały jej na to siły. Angażowała się społecznie, m.in. w stowarzyszeniu świeckich amazonek. Nie kryła się ze swoją chorobą, ale też nie roztkliwiała się nad sobą i nie oczekiwała tego od innych. Dla wielu była wzorem do naśladowania w takich sytuacjach.

Niestety, mimo ogromnej woli walki, nie zdołała pokonać nowotworu. Zmarła w nocy z soboty na niedzielę. Miała 44 lata.

Portal Extra Świecie składa wyrazy głębokiego współczucia bliskim Pani Kasi. Jej śmierć wsztrząsnęła także naszą redakcją.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. Obserwator

  13 września 2020 11:33

  Wyrazy współczucia dla

  Wyrazy współczucia dla rodziny. 

 2. ROB

  13 września 2020 12:54

  Ogromna strata nie tylko dla

  Ogromna strata nie tylko dla rodziny, ale też dla miasta i regionu. Tracimy kolejną osobę rzeczywiście oddaną pracy na rzecz innych. Niewiele jest takich osób.

 3. Dorota.

  13 września 2020 14:10

  Wyrazy Współczucia Dla

  Wyrazy Współczucia Dla Rodziny.

 4. Znajoma

  13 września 2020 17:22

  Uśmiech i iskra w oku, to

  Uśmiech i iskra w oku, to zapamiętam.  Bardzo współczuję rodzinie. Kasiu jesteś byłaś wyjątkowa.  Szkoda, że już się nie spotkamy przynajmniej tu i teraz. 

 5. Anonim

  13 września 2020 22:31

  Kochamy Cię za to kim byłaś,

  Kochamy Cię za to kim byłaś, za to, że byłaś, za to że jesteś w naszych sercach!

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

We wtorek jedna z firm wypożyczających w Świeciu elektryczne hulajnogi poprosiła straż miejską o pomoc przy wydobyciu jej ze Struchawy. To nie pierwszy podobny...

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Reklama