Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Kierowca prawdopodobnie zasnął. Ucierpiał 10-letni chłopiec

Dużo szczęścia mieli uczestnicy wypadku, do którego doszło w sobotę na obwodnicy Świecia.

Udostępnij
obwodnica-czolo

REKLAMA

Do wypadku doszło na obwodnicy Świecia na wysokości Sulnówka około godz. 16.50.

- Kierujący skodą superb 46-letni mieszkaniec Gdańska prawdopodobnie zasnął za kierownicą i zjechał na przeciwległy pas ruchu. Skoda zderzyła się z lawetą marki Mercedes wiozącą inne auto, a potem z audi a6 - relacjonuje sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Na szczęście nie doszło do czołowego zderzenia, bo wtedy skutki mogłyby być opłakane. Skoda otarła się jedynie bokiem o mercedesa i audi.
REKLAMA

Skoda zjechała na przeciwległy pas ruchu

REKLAMA

Do szpitala trafił 10-letni chłopiec podróżujący z rodzicami audi. Uskarżał się na ból w klatce piersiowej. Prawdopodobnie nie doznał poważnych obrażeń.

Wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego, bo kiedy doszło do wypadku nie było akurat wolnej karetki.

- Nie trzeba jednak było nikogo nim transportować. Lekarz ze śmigłowca zbadał chłopca i przekazał go zespołowi karetki, która później dotarła i zawiozła go do szpitala - informuje asp. Marcin Klemański z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Pozostałym uczestnikom wypadku nic się nie stało. Droga początkowo była zablokowana, potem ruch odbywał się wahadłowo. Utrudnienia trwały prawie 2,5 godz. Straty materialne oszacowano wstępnie na 100 tys. zł.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (1)

  1. Mick

    28 marca 2021 21:30

    Jakiego Sulnówka?…. Sulnowa

    Jakiego Sulnówka?…. Sulnowa… Ale macie pojęcie w tym co piszecie… 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama