Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Kompletnie pijana świecianka staranowała trzy samochody

W nocy z piątku na sobotę młoda kobieta, jadąca ul. Świętopełka w Świeciu, kolejno rozbijała zaparkowane tam samochody. Zatrzymała się dopiero w momencie, gdy zapora z aut nie pozwoliła jej już dalszą jazdę.

Udostępnij
2policja_xc

REKLAMA

Kiedy w 2016 r. zakończono budowę ul. Armii Krajowej na odcinku między ul. Cukr

Reklama
Reklama

Świecianka w nocy z piątku na sobotę z impetem wjechała od ul. Sądowej w ul. Świętopełka. Była dokładnie godz. 1.00. Ponieważ jest tam zakręt pod kątem niemal 90 stopni, nie zdołała opanować swojego renault modus i uderzyła w volkswagena passata, a po ujechaniu 50 metrów znowu trafiła w passata, którego przepchnęła i uszkodziła zaparkowanego nieopodal forda mondeo.
REKLAMA

- Po przebadaniu kobiety za zawartość alkoholu okazało się, że ma 1,75 promila - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Reklama
Reklama

28-latka odpowie za prowadzenie pod wpływem alkoholu i spowodowanie zagrożenia w ruchu kołowym.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (17)

  1. Speed

    29 listopada 2021 11:56

    Zamiast 50 zł wydać na taxi

    Zamiast 50 zł wydać na taxi to teraz paniusia urządziła się w papierach na kilka dobrych lat. 

    • .

      29 listopada 2021 22:14

      + regres z ubezpieczalni 

      + regres z ubezpieczalni 

  2. Tytusromekiatomek

    29 listopada 2021 13:09

    Dajcie spokój. Napisalibyście

    Dajcie spokój. Napisalibyście że sprawca nie wiadomo jakiej płci i w jakim wieku. A tak to zaraz się niesprawiedliwy stereotyp utrwali że młode, wyzwolone kobiety nie potrafią jeździć. Nie ważna jest prawda, ważne żeby nikogo nie urazić. Coś za dużo tych wybryków w Świeciu ostatnio. Może chcą się wyszumieć przed wejściem w życie nowych przepisów. Może to też okazja aby nasza drogówka zrobiła jakaś oddolną akcję typu „oddaj lejce i nie jeździj więcej” 

  3. Lol :)

    29 listopada 2021 13:12

    A ta kobieta jest wysoka czy

    A ta kobieta jest wysoka czy niska?

  4. ha..ha

    29 listopada 2021 14:17

    jeszcze nie wiadomo….pewnie

    jeszcze nie wiadomo….pewnie goniła Tuska 

  5. TRUTEŃ

    29 listopada 2021 14:47

    Kto i kiedy opanuje pijaństwo

    Kto i kiedy opanuje pijaństwo wśród jeżdżącycych za kierownicą? Straty materialne to jedno, szczęście, że tym razem nie ma poszkodowanych. Prawo jest bardzo łagodne i Pani za jakiś czas znowu będzie szarżowała po ulicach. Moje zdanie na temat kierujących pijaków jest jedno i niezmienne. Dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, kończąc na wózku dziecinnym, rowerze i taczce.

    • .

      29 listopada 2021 22:09

      Co zmieni ten zakaz? Dalej

      Co zmieni ten zakaz? Dalej może jeździć, póki nie złapią…potem kolejny raz i tak w kółko. Zgadzam się że prawo jest zbyt lagodne pod względem prowadzenia po pijaku 

  6. No tak

    29 listopada 2021 15:03

    Cały czas apeluję, niech w

    Cały czas apeluję, niech w końcu Policja weźmie się za tą gównarzernię z parkingu przy Kaufland, w sobotę nie da się przejechać po parkingu, bo robią sobie imprezki z alkoholem, czy coś musi się stać żeby by w końcu ktoś zareagował? Czy spożywanie alkoholu w miejscu publicznym już jest legalne? Zakłócanie porządku publicznego to już wszystko można? A bez maseczek nie można, to Policja widzi? 

    • Eryk

      29 listopada 2021 16:20

      Chyba wypadłeś położnej z rąk

      Chyba wypadłeś położnej z rąk po porodzie, że takie głupoty piszesz.

      • Taaa

        29 listopada 2021 18:44

        Nie tak jak te dzbany… Jak

        Nie tak jak te dzbany… Jak Ci skasują auto to będziesz inaczej pisał 

  7. XD:)

    29 listopada 2021 18:20

    Kupię passata może być lekko

    Kupię passata może być lekko uszkodzony do remontu 🙂

  8. Gabi

    29 listopada 2021 19:41

    Dożywotnio zabierać prawa

    Dożywotnio zabierać prawa jazdy!!!!!!

    • .

      29 listopada 2021 22:12

      Będą jeździć bez. Co innego

      Będą jeździć bez. Co innego zabrać pojazd… 

  9. Kaczor

    29 listopada 2021 21:09

    Wina Tuska !

    Wina Tuska !

  10. Kazia

    29 listopada 2021 21:45

    Na alejach Jana Pawła II

    Na alejach Jana Pawła II między Sienkiewicza a rondem przy Sudole w weekendy po zmroku ciągłe wyścigi młodzieży w bolidach. Wkońcu ktoś na przejściu nie zdąży w porę uciec i wtedy Ci co powinni zainteresują się tą ulicą ale życia nikt już nie wróci. 

  11. Jaca

    29 listopada 2021 23:57

    Mocno potłuczony ten Modus

    Mocno potłuczony ten Modus?Może właścicielka chce się go pozbyć za przysłowiową złotówkę?Jak coś to niech pisze na geronimos@wp.pl

    • Hehe

      30 listopada 2021 06:35

      Na jakieś 3lata zakaz jazdy

      Na jakieś 3lata zakaz jazdy dostanie,napewno zawiasy,chyba że wcześniej już za ten czyn karana była,to jedyne na czym pojeździć to miotła w celi. Renault to szrot już w fazie produkcji więc niema co inwestować w tą padline nawet zeta.