Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Koncert Anity Lipnickiej. Muzyczne fajerwerki na koniec Dnia Papiernika [zdjęcia]

Sobotnie święto pracowników Mondi, czyli Dzień Papiernika, zakończyło się koncertem dla wszystkich mieszkańców. Tym razem na scenie koło zamku pojawiła się Anita Lipnicka.   

Udostępnij
lipnicka-czolo-1

Tradycyjnie ostatni punkt obchodów Dnia Papiernika, czyli wieczorny, bezpłatny koncert, jest dostępny dla wszystkich. O tym, kto w danym roku uświetni ten dzień decydują w głosowaniu pracownicy Mondi.

Tym razem wytypowali Anitę Lipnicką, znaną m.in. z zespołu Varius Manx, w którym debiutowała. Ten etap ma już jednak za sobą. Lipnicka od lat z powodzeniem realizuje swoją karierę solową, która rozpoczęła się w 1996 r. płytą „Wszystko się może zdarzyć”.

Podczas półtoragodzinego koncerctu znalazły się głównie dobrze znane przeboje, co jest dość charakterystyczne dla tego typu wydarzeń. Oprócz własnych piosenek, artystka wykonała też dwa covery.

Reklama
Reklama

Sobotni Dzień Papiernika zakończył pokaz fajerwerków.

Poniżej galeria zdjęć.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (19)

  1. Hermes

    6 czerwca 2022 10:25

    Na Boga ,  dlaczego nikt nie

    Na Boga ,  dlaczego nikt nie miał kamizelek, dlaczego nikt nie miał kasków, gdzie było BHP, dlaczego impel nie kontrolował stanu trzeźwości?

    • tadi

      6 czerwca 2022 11:06

      Ciekawe ile ty byś wydmuchał?

      Ciekawe ile ty byś wydmuchał? Chyba, że z powodu braku kasku coś ci spadło na łepetynę i bez to takie pie**olenie bez sensu.

  2. Klepa

    6 czerwca 2022 10:26

    Dla mnie Dzień Papiernika

    Dla mnie Dzień Papiernika skończył się po zjedzeniu grochówki

  3. Gwóźdź

    6 czerwca 2022 10:27

    Więcej ludzi to w niedziele w

    Więcej ludzi to w niedziele w Tleniu było, I mieli lepsze samochody i motoryzacja, stypa dla niewolników

  4. Sprawiedliwy

    6 czerwca 2022 10:30

    Mało ludzi z 4brygadówki było

    Mało ludzi z 4brygadówki było, bo Ci co mieli na rano musieli zostać do 18, nocka musiała już być w pracy na 17, popludniówka musiała przyjść na 10 , a ci o mieli wolny weekend musieli przyjść w nadgodziny na 10rano

  5. RomanPIS

    6 czerwca 2022 10:32

    Super , za 13lat niewolniczej

    Super , za 13lat niewolniczej pracy wygrałem uchwyt do roweru, dziekuje

    • Ania

      7 czerwca 2022 10:28

      Niewolniczej? A to w tym

      Niewolniczej? A to w tym Mondi to za karę każą pracować czy jednak można się zwolnić i pójść do innej pracy? 

  6. Ryszard z rzerzączką

    6 czerwca 2022 10:33

    Na karkówce to mi się widelec

    Na karkówce to mi się widelec złamał, gdybym wiedział to bym wziął babcine sztućce sprzed wojny

  7. Piochu

    6 czerwca 2022 11:10

    Ale się smutasy

    Ale się smutasy narozdokazywali na tym forum. 

  8. emerytka

    6 czerwca 2022 11:40

    Fajerwerki były piękne.

    Fajerwerki były piękne. Jeszcze takich w tym mieście nie było. Mondi się postarało

  9. Lol :)

    6 czerwca 2022 12:31

    Lipnicka?! Serio taki gust

    Lipnicka?! Serio taki gust mają pracownicy MONDI czy na nikogo lepszego firmy znanej z dobroczynności nie stać 🙂

    • Ania

      7 czerwca 2022 10:30

      Jeśli pracownicy mają taki

      Jeśli pracownicy mają taki gust, że wybrali Anitę Lipnicką, to znaczy, że mają świetny gust muzyczny, w przeciwieństwie do fanów Zenka M.

  10. Ja się pytam

    6 czerwca 2022 13:40

    Czy po godz.20 każdy

    Czy po godz.20 każdy parkujący koło zamku dostał mandat czy była na ten dzień dyspensa? Zamiast fajerwerków i straszenia zwierząt lepiej było dołożyć każdemu z kwitkiem po piwie albo 100-ce.

    • Anonim

      6 czerwca 2022 14:33

      załóż firme, zatrudnij ludzi,

      załóż firme, zatrudnij ludzi, zarób na firmie, a później rozdaj im po 100-ce i kwitek czy co tam chcesz rozdawać.. zamiast decydować o tym co PRYWATNA firma ma robić ze swoją kasą. Gdyby kryzys wieku średniego tak cie nie gnębił to wiedziałbyś, że pracownicy dostają premie z okazji tego dnia

    • Anonim

      6 czerwca 2022 18:45

      Tez mnie to zainteresowalo.

      Tez mnie to zainteresowalo. Tak samo kolo szpitala ostatnio byly akcje, a i tak pelno stoi. Na gimnazjalnej jest zakaz parkowania, a ludzie i tak po staremu parkuja, bo na znaki nie patrza. Ciekawe czy policja wszystkich rowno sciga, czy tylko w wybrane dni.

      • robotnik

        6 czerwca 2022 21:00

        BHP nie dopilnowało zmiany

        BHP nie dopilnowało zmiany organizacji ruchu w obrębie zamku znak stał jak stał jawne złamanie prawa i jeszcze obszar natura 2000 okres lęgowy ptaków i te nieszczęsne fajerwerki 

  11. Iman

    6 czerwca 2022 15:43

    Na FB i Insta ludzie wiodą

    Na FB i Insta ludzie wiodą takie cudowe życie, a tu jeden wielki strumień frustracji!! O co chodzi w tym wszystkim? 

  12. Jarek

    6 czerwca 2022 17:29

    Brawo dla Mondi!

    Brawo dla Mondi!

  13. SamOn

    6 czerwca 2022 18:52

    Mały konkurs. Zdjęcie nr 3 –

    Mały konkurs. Zdjęcie nr 3 – wskaż konfidenta.