Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Masz talent, masz szansę na roczne stypendium kulturalne od miasta

Do końca listopada można składać wnioski w ramach programu stypendialnego dla osób zajmujących się twórczością artystyczną oraz upowszechnianiem kultury i sztuki.

Udostępnij
22664120_s

REKLAMA

O stypendium mogą się ubiegać osoby mieszkające w gminie Świecie, mające ma swoim koncie osiągnięcia artystyczne (nagrody, wyróżnienia, własne wystawy, udział w programach radiowych i telewizyjnych).

Stypendia przyznawane są w następujących dziedzinach: sztuki plastyczne, teatr, muzyka i taniec, śpiew, literatura, film, fotografia, sztuki wizualne. Można je otrzymać maksymalnie na 12 miesięcy.
REKLAMA

Stypendium przyznaje się na wykonanie w określonym terminie zamierzeń artystycznych (program stypendium), związanych z doskonalenie umiejętności, zdolności artystycznych i twórczych w oparciu o przestawiony przez wnioskodawcę program stypendium.

Wnioski o przyznanie stypendium mogą składać osoby bezpośrednio zainteresowane, jeśli są pełnoletnie oraz opiekunowie (w przypadku dzieci), organizacje pozarządowe i placówki oświatowo-wychowawcze, działające na terenie gminy Świecie.

REKLAMA

Należy je złożyć w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miejskiego w Świeciu, ul. Wojska Polskiego 124 do 30 listopada roku poprzedzającego okres stypendialny.

  • szczegółowe zasady przyznawania stypendiów - pobierz
  • wniosek - pobierz
  • sprawozdanie z realizacji - pobierz

redakcja@extraswiecie.pl
 REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Reklama