Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Mężczyzna nie dawał znaków życia. Strażacy wyważyli drzwi, aby wejść do środka

Sąsiad, zaniepokojony brakiem kontaktu z jednym z mieszkańców, wezwał pomoc.

Udostępnij
strazaki2

REKLAMA

W sobotę tuż przed godz. 21.00 Ochotnicza Straż Pożarna w Pruszczu dostała wezwanie na ul. Okrężną w tej miejscowości. Dzwonił mężczyzna zaniepokojony, że od pewnego czasu drzwi do mieszkania sąsiada są zamknięte, a on sam nie odbiera telefonu.

Strażacy wyważyli drzwi.

- Niestety po wejściu do środka, okazało się, że mężczyzna nie żyje - informuje OSP Pruszcz.

Widoczne ślady opadowe wskazywały, że zgon nastąpił już jakiś czas temu. Mieszkaniec ul. Okrężnej w Pruszczu miał 62 lata. Postępowanie w tej sprawie prowadzi policja.
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama