Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Można kupić wyjątkową łódkę i wspomóc wychowanków Domu Dziecka w Bąkowie

Ruszyła licytacja jedynej w swoim rodzaju łódki rekreacyjno-wędkarskiej. Pieniądze uzyskane z jej sprzedaży w całości zasilą konto Domu Dziecka w Bąkowie (gmina Warlubie).

Udostępnij
lodka-1

REKLAMA

Łódkę, która powinna zadowolić oczekiwania nawet wybrednych wędkarzy, wystawił na sprzedaż Robert Statkiewicz ze Świecia.

- Wspólnie ze znajomymi już kilkakrotnie angażowaliśmy się w różnego rodzaju pomoc dla jedynego domu dziecka w powiecie świeckim- mówi. - Tym razem chciałem zrobić coś samodzielnie, w dodatku w inny sposób, niż do tej pory. Uznałem, że zrobienie i sprzedaż wyjątkowej łódki będzie dobrym pomysłem. 

Wspomnianą łódkę o wymiarach 3,2 na 1,4 m Robert Statkiewicz, znany z prowadzonej kiedyś działalności lakierniczej, wykonał z laminatu poliestrowego.
REKLAMA

- Łódka jest bardzo bezpieczna i stabilna, posiada atest Polskiego Rejestru Statków - zapewnia Statkiewicz. - Może być napędzana silnikiem elektrycznym i wiosłami.

Tym, co czyni ją wyjątkową, są ozdoby na obu burtach. Są to skany prac dzieci z Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej nr 1 w Bąkowie, które w formie profesjonalnych nadruków umieszczono na łódce.
REKLAMA

-  Pieniądze, które otrzymamy po sprzedaży, zostaną w pełni przeznaczone dla dzieciaków z Bąkowa - zaznacza świecianin. - Cel szczytny, tym bardziej, że zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Czas zadumy, refleksji. Może zatrzymajmy się na chwilę i pomyślmy o innych, którzy mieli w życiu mniej szczęścia od nas.

Zainteresowani kupnem łódki i zarazem wsparciem Domu Dziecka w Bąkowie mogą wziąć udział w licytacji, która trwa do 20 grudnia tutaj.

a.bartniak@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (4)

 1. Jac Ziom

  7 grudnia 2021 18:54

  Szczytny cel, proponuje by

  Szczytny cel, proponuje by wszystkie licytujacą osoby wplaciły te kwote powiedzmy 500zl ,a łódź udekorować kwiatami na którymś z rond. A Może Pan burmistrz sam pokus się o taki czyn. 

 2. Kura

  7 grudnia 2021 19:18

  Kupię to i na Wiśle jak wjadę

  Kupię to i na Wiśle jak wjadę to szczupaki same mi na łódkę powskakują. Silnik zamontować, chlebak z chlebem okulary i aparat aby kusoli nagrywać i zgłaszać co karty nir mają. Wiekszosc to kaczeryje

 3. Jan

  8 grudnia 2021 02:00

  Brawo Robert!

  Brawo Robert!

 4. ewar

  9 grudnia 2021 07:37

  Super *****. Kawał dobrej

  Super *****. Kawał dobrej roboty. Pamiętaj dobro wraca, czego życze Tobie z całego sercucha.

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama