Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Na Świeckich Targach Edukacyjnych i Pracy poznasz ofertę szkół online bez wychodzenia z domu

Fot. Freepik

Od 11 do 13 marca w godzinach 15.45-19.00 będzie trwała XVI edycja Świeckich Targów Edukacyjnych i Pracy.

Pierwszego i drugiego dnia (w najbliższy poniedziałek i wtorek) uczniowie i rodzice uczniów klas ósmych szkół podstawowych będą mogli się zapoznać z ofertą szkół ponadpodstawowych. Natomiast w środę 13 marca uczniowie szkół ponadpodstawowych dowiedzą się, co mają do zaoferowania szkoły wyższe i policealne. W zaciszu domowym w przestrzeni internetowej za pomocą laptopa lub smartfona będzie można się połączyć na żywo za pomocą aplikacji ClickMeeting i Facebooka. Każdego dnia targów będą również do dyspozycji doradcy zawodowi.

Linki dostępowe do targów:

  • Link do aplikacji ClickMeeting (możliwość rozmawiania na żywo z przedstawicielami szkół na czacie i zadawania pytań) - tutaj. Wystarczy wpisać imię i adres e-mail.
  • Link do Facebooka (również transmisja na żywo i możliwość zadawania pytań) - tutaj.

Współorganizatorzy targów: Sebastian Glaziński, Izabela Kulczyk.

Udostępnij

Komentarze (0)

Reklama
Reklama
Reklama

Popularne

Wiadomości

Policjanci ukarali wysokim mandatem kierowcę, który na parkingu w Świeciu prezentował moc silnika i hałaśliwe dźwięki tłumika swojego samochodu. Policja zapowiada "zero tolerancji".

Wiadomości

W największej świeckiej szkole ponadpodstawowej niemal zawsze jest tłoczno. Jednak dziś na korytarzach ZSP było wyjątkowo dużo młodych ludzi. Wszystko za sprawą ósmoklasistów chcących...

Wiadomości

W wyniku zderzenia motocykla z samochodem osobowym, mężczyzna prowadzący jednoślad trafił do szpitala. Do porannego wypadku doszło w centrum Świecia.

Extra Nowe

Zbigniew Kloska, dyrektor Gminnej Przychodni w Nowem, po ponad 42 latach pracy przechodzi na emeryturę. Ale z placówką się nie rozstaje. - Jeśli będę...

Wiadomości

Do 3 lat więzienia grozi kobiecie i mężczyźnie zatrzymanym w weekend przez policję.

Reklama
Reklama
Reklama

Wideo

Reklama
Reklama

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Skład nowej rady może być dla niektórych pewnym zaskoczeniem. Znikło kilka dobrze znanych nazwisk związanych z samorządem od lat.

Wiadomości

W wyborach na urząd burmistrza Świecia niemal na pewno wygrał Krzysztof Kułakowski. Wciąż jednak czekamy jeszcze na oficjalne informacje z Państwowej Komisji Wyborczej.

Wiadomości

Szczególne powody do zadowolenia może mieć Koalicja Obywatelska. Prawdziwym liderem w rankingu popularności okazał się radny Sebastian Glaziński.

Wiadomości

Chyba największym zaskoczeniem jest to, że do rady nie weszła starosta Barbara Studzińska. Najwięcej głosów dostał zastępca burmistrza Świecia Paweł Knapik.

Wiadomości

Poznaliśmy wyniki głosowania na wójtów w kolejnych czterech gminach powiatu świeckiego.

Wiadomości

Krzysztof Kułakowski zdecydowanie wygrał z Dariuszem Woźniakiem wybory na burmistrza.

Wiadomości

Znamy już wyniki wyborów na burmistrza Pruszcza oraz na wójta gminy Lniano.

Wiadomości

Oprócz burmistrzów i wójtów oraz radnych gmin i powiatu, mieszkańcy powiatu świeckiego wybierali też radnych sejmiku województwa. Wiadomo już, kto nimi będzie z naszego...

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama