Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Nie żyje Katarzyna Krzymińska

Katarzyna Krzymińska, pielęgniarka oddziałowa w świeckim szpitalu, była niezwykle lubianą osobą. Jej odejście ma związek z zakażeniem koronawirusem.

Udostępnij
katarzyna-2

Dziś w godzinach popołudniowych w bydgoskim szpitalu zmarła Katarzyna Krzymińska, pielęgniarka oddziałowa SOR-u w Nowym Szpitalu w Świeciu.

Należała do osób w wyjątkowy sposób zaangażowanych w swoją pracę. Od początku pandemii znajdowała się na pierwszej linii frontu w walce z koronawirusem. Jak się dowiedzieliśmy, to właśnie zakażenie Covid-19 i wynikające z niego powikłania były przyczyną jej śmierci.

Katarzyna Krzymińska miała 51 lat.

a.bartniak@extraswiecie.pl   

Udostępnij

Komentarze (19)

  1. Dorota Kilańska

    27 grudnia 2020 22:02

    żal …

    żal …

  2. Szok

    27 grudnia 2020 22:07

    Nie wierzę w to że odeszła

    Nie wierzę w to że odeszła przykro mi to nie tak miało być…wyrazy współczucia dla rodziny [*]

  3. IGOR

    27 grudnia 2020 22:13

    Wyrazy współczucia dla

    Wyrazy współczucia dla rodziny (*)

  4. Aguś

    27 grudnia 2020 22:14

    NIE WIERZĘ 

    NIE WIERZĘ 

  5. Jebany covid

    27 grudnia 2020 22:28

    Dlaczego? Umierają osoby tak

    Dlaczego? Umierają osoby tak dobre służące w medycynie przez Covid 

  6. Anonim

    27 grudnia 2020 23:01

    Strasznie mi przykro i żal,

    Strasznie mi przykro i żal, wyrazy głębokiego współczucia dla rodziny ….

  7. Pracownik

    27 grudnia 2020 23:37

    Wielka szkoda dla rodziny i

    Wielka szkoda dla rodziny i nas wszystkich. Współczuję rodzinie z całego serca. Ale taka jest nasza praca i ryzyko… 

  8. Kamila z Lubodzieza

    28 grudnia 2020 00:24

    Strasznie mi przykro. To

    Strasznie mi przykro. To naprawde zyczliwa dobra osoba. Jeszcze niedawno przyjezdzala do mojego taty, ktory tez niestety odszedl. Bardzo mi pomogla, szczegolnie podczas nocnych kryzysow. Wieczny odpoczynek racz jej dac Panie. 

    Przesylam wyrazy glebokiego wspolczucia dla rodziny i otaczam modlitwa. 

    Kamila z Lubodzieza 

  9. A

    28 grudnia 2020 00:27

    Wyrazy współczucia dla

    Wyrazy współczucia dla rodziny

  10. Kolezanka

    28 grudnia 2020 01:01

    nie moge uwierzyc!!!

    nie moge uwierzyc!!!

  11. Peter

    28 grudnia 2020 01:40

    Tęsknimy..serce pęka!!!

    Tęsknimy..serce pęka!!!

  12. Gabi

    28 grudnia 2020 05:51

     Wyrazy współczucia dla

     Wyrazy współczucia dla rodziny. Jestem w szokum Zawsze miła uśmiechnięta Pani takich potrzeba więcej ludzi

  13. Małgoś

    28 grudnia 2020 10:26

    Bardzo współczuje rodzinie

    Bardzo współczuje rodzinie oraz bliskim znajomym a także całemu zespołowi SOR – tworzyli zespół .

    ,, Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko

    odchodzą ,,

    ks. Jan Twardowski 

     

  14. Budowlaniec

    28 grudnia 2020 13:37

    To już kolejna pielęgniarka,

    To już kolejna pielęgniarka, która zmarła przez Covid a są tacy, którzy twierdzą, że nie ma żadnego koronawirusa, że to jakiś spisek 

  15. Gosia że Świecia

    28 grudnia 2020 13:41

    Łzy same cisną się do oczu i

    Łzy same cisną się do oczu i nie można w to uwierzyć wyrazy współczucia dla całej rodziny 

  16. Anonim

    28 grudnia 2020 18:09

    Wyrazy współczucia dla

    Wyrazy współczucia dla rodziny 

  17. To jak

    28 grudnia 2020 19:07

    Katarzyna Krzymińska czy

    Katarzyna Krzymińska czy Katarzyna Krzemińska (tak jest w nekrologu)

    • Tak to

      28 grudnia 2020 19:25

      Ktoś popełnił błąd bo

      Ktoś popełnił błąd bo Krzymińska powinno być 

  18. GAP.

    28 grudnia 2020 20:22

    Najpiękniejsza w klasie bez

    Najpiękniejsza w klasie bez dwoch zdań, na przerwach biłeś o nią się nie raz, najpiękniejsza . . . . . Pani Kasiu spoczywaj w spokoju, i niech Ci się nie dłuży czas oczekiwania do zmartwych wstania. . . . kochaliśmy Cię i kochamy. . . . . . 

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

- Kiedy przyjeżdżam na grób babci, łzy same płyną mi do oczu, kiedy widzę tragiczny stan cmentarza, na którym jest pochowana – mówi Brygida...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Wiadomości

Ta inwestycja nie ma szczęścia do wykonawców. Najpierw był kłopot z jego wyłonieniem. Gdy w końcu znalazł się kolejny, okazało się, że nie jest...