Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

O włos od tragedii. Tak może się skończyć lekkomyślność nad jeziorem [zdjęcia]

Pokazy ratownictwa wodnego, konkursy edukacyjne, ćwiczenia kangoo jumps przy użyciu specjalnych butów na sprężynach – to tylko niektóre atrakcje niedzielnego pikniku nad jeziorem Deczno.

Udostępnij
zajawka-1

Miejsce wybrano  nieprzypadkowo, bo hasło pikniku brzmiało „Kręci mnie bezpieczeństwo nad wodą”. W organizację włączyły się m.in. policja, straż miejska, straż pożarna i Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe.
REKLAMA
Otworzy się w nowym oknie

W wakacje okolice jezior to ulubione miejsca wypoczynku dzieci i dorosłych. Niestety, to również czas, gdy dochodzi to największej liczby niebezpiecznych sytuacji. W dużej mierze dlatego, że wielu z nas przecenia swoje umiejętności. Wielu tragedii udaje się uniknąć, dzięki interwencji ludzi odpowiedzialnych za nasze bezpieczeństwo. O wiele skuteczniejszą formą jest jednak systematycznie podnoszenie świadomości osób korzystających z kąpielisk.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama