Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Od 1 czerwca zmiana organizacji ruchu na trasie Świecie-Bydgoszcz

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad informuje o zmianie organizacji ruchu w związku z budową trasy ekspresowej S5.

Udostępnij
fstp9zbx0aagike

Jak zapowiada GDDKiA, w środę 1 czerwca o godz. 14.00 w Niewieścinie (gmina Pruszcz) ruch zostanie skierowany na prawą jezdnię drogi S5.

Jednocześnie zamknięte zostaną skrzyżowania drogi krajowej nr 5 z drogami lokalnymi między Niewieścinem a Pruszczem oraz między Niewieścinem a Cieleszynem.

Udostępnij

Komentarze (5)

 1. Alicja

  31 maja 2022 21:58

  A że była zmiana organizacji

  A że była zmiana organizacji ruchu na rondzie S5 na wysokości miasteczka to zero informacji. A tam nie dość że całkiem inaczej się jedzie  to jeszcze wiadukt już przejezdny 

  • Info...

   31 maja 2022 23:09

   Wczoraj wracając z Bydgoszczy

   Wczoraj wracając z Bydgoszczy  (dotychczas zawsze jeździłem przez Gruczno)- przeleciałem te nowe rozjazdy na „Miasteczku” chcąc dojechać do tymczasowego ronda i tam skręcić na Świecie – jadąc w korku między tirami zauważyłem jakieś zmiany w ruchu, ale było za mało czasu na prawidłową reakcję i zjechanie na właściwy zjazd w stronę miasta. Musiałem jechać dalej obwodnica na Gdańsk. Z dwieście  metrów za wiaduktem nad ulicą do Kozłowa po prawej stronie jest tymczasowe połączenie z drogą techniczną gdzie można zjechać na ulicę Sportową i dalej do Świecia …

  • Tatiana

   1 czerwca 2022 05:14

   A to, że postawiono znaki

   A to, że postawiono znaki określajace warunki korzystania z drogi, do towarzyszki nie dociera?

 2. Info

  31 maja 2022 22:25

  Na trasie CSW-CG szykują się

  Na trasie CSW-CG szykują się do zmiany oraganizacji na S5 na odcinku między m. Święte, a zjazdem na Sartowice. Wszystko gotowe, organizacja ruchu (znaki pionowe)leżą gotowe przy pasach ruchu. Dziś pełno białych kasków na różnych odcinkach… Może w końcu puszczą nowymi estakadami nad niecką w okolicy zjazdu Sartowice, bo te szykany wołają o pomstę do nieba już (jeżeli chodzi o nawierzchnię).

 3. Kkmw24

  31 maja 2022 22:43

  A kiedy puszcza odcinek,żeby

  A kiedy puszcza odcinek,żeby ominąć aleje dębowe??

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Wiadomości

Młody mężczyzna, który w niedzielę wieczorem utopił się w Jeziorze Żurskim był mieszkańcem Osia. Przyjechał do Polski w celach zarobkowych.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Reklama