Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Ogień w stolarni w Osiu. "Mamy do czynienia z dużym pożarem"

stolarnia_czolo

W piątek rano wybuchł pożar w stolarni przy ul. Nowy Świat w Osiu.

- Z pierwszych informacji wynika, że mamy do czynienia z dużym pożarem. Na razie nie dysponujemy blizszymi szczegółami. Akcja dopiero się rozpoczęła - poinformowano nas w komendzie powiatowej straży pożarnej w Świeciu.

Płonie budynek o powierzchni około 300 m kw. Na miejsce skierowano w sumie 16 zastępów straży pożarnej.

Reklama
Reklama

Ogień został opanowany. Trwa dogaszanie pożaru.

Podczas akcji elementy sufitu spadły na strażaka i pracownika stolarni. Z urazami głowy trafili do szpitala.

Nowe informacje na temat pożaru i galeria zdjęć tutaj.

Udostępnij

Komentarze (14)

  1. Anonim

    1 kwietnia 2022 10:26

    Przypadek? Nie sądzę 

    Przypadek? Nie sądzę 

    • Dron

      1 kwietnia 2022 13:19

      A co sądzisz ? Może rakieta

      A co sądzisz ? Może rakieta Putina spadła?

  2. Stolarz z Osia

    1 kwietnia 2022 11:24

    Nie… Nie przypadek,

    Nie… Nie przypadek, zaniedbania właścicieli i kierownictwa. Tak to bywa też, gdy są czujniki pożarowe po zaklejane w kotłowni by alarmy się nie włączyły przy zadymieniu. Bo system produkcję zatrzymuje gdy wyciągi automatycznie staj. A smród dymu czuć aż po chlah produkcyjnych. A od czadu głowy pracowników bolą. A zgłoszenia przełożonym są bagatelizowane. 

    • normalny

      1 kwietnia 2022 12:49

      nie wiem jakim trzeba być

      nie wiem jakim trzeba być człowiekiem, żeby takie głupoty wypisywać…. stało się nieszczęście i natychmiast pojawiają się Ci, którzy myślą, że każdy kombinuje. Najwidoczniej mierzą swoją miarą… w takiej sytuacji to chyba najlepsze jest milczenie, a nie pisanie głupich komentarzy

  3. KIBOL Osie

    1 kwietnia 2022 13:00

    Pizar to znowu Ty ?:D

    Pizar to znowu Ty ?:D

    • Gracjan Kocikowski

      1 kwietnia 2022 13:10

      Troche powagi co do sprawy,

      Troche powagi co do sprawy, żałosny kibolu ze śmiesznego klubiku.

      • Sokol

        1 kwietnia 2022 14:20

        Masz coś do gangusow z Osia !

        Masz coś do gangusow z Osia !!!

  4. Sokol

    1 kwietnia 2022 14:19

    Masz coś do Gangusow z Osia !

    Masz coś do Gangusow z Osia !!!

    • BG1930

      1 kwietnia 2022 14:47

      Ty Gangesie co bijesz 22

      Ty Gangesie co bijesz 22 latków zaklej wary sromowe i chowaj się do kubła pomyj tu chodzi o pożar a nie twoje żałosne ego kalafiorze .

      • Poeta

        1 kwietnia 2022 14:55

        Jak się pali to jest straż,

        Jak się pali to jest straż, jak jest straż to jest strażak, jak jest strażak to jest Kibol z Grom Osie

        • osp

          1 kwietnia 2022 14:58

          A jeszcze nowej wiaty się

          A jeszcze nowej wiaty się domagają, chyba po to by race trzymać

        • Mieszkaniec Osia

          1 kwietnia 2022 15:26

          Odnośnie dzisiejszego

          Odnośnie dzisiejszego zdarzenia które widziałem: Seweryna S. nie było jako strażak na miejscu zdarzenia. Oskie OSP bardzo szybko wyjechało do zdarzenia i przysątpiło do gaszenia zakładu wraz z obroną okolicznych budynków mieszkalnych. Chłopacy z OSP Osie działający dziś przy akcji odwalili kawał dobrej roboty i widząc komentarze atakujących ich osób tutaj aż przykro się robi na sercu.

          • Anonim

            1 kwietnia 2022 15:36

            Tu robi się hejt na jednego

            Tu robi się hejt na jednego tylko strażaka. Nie na osp Osie. A że jest może jeszcze w straży to porażka. 

          • Mieszkanka

            1 kwietnia 2022 16:31

            Szkoda ze Ci strażacy OSP

            Szkoda ze Ci strażacy OSP Osie na codzień nie są tacy życzliwi i kulturalni 🙁