Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Pijana wjechała na cudze podwórko i uderzyła w zaparkowane auto

Srogich konsekwencji może spodziewać się 33-latka, która wczoraj w Stążkach (gm. Świekatowo) spowodowała kolizję. W dodatku próbowała uciec z miejsca zdarzenia.

Udostępnij
Kobiecie grożą teraz nawet 2 lat więzienia / Fot. KPP Świecie

- Według zgłoszenia, kierująca vw passatem wjechała na prywatną posesję uderzając w zaparkowanego tam opla, po czym uciekła - mówi kom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy KPP Świecie.  

33-latka długo nie cieszyła się wolnością, bo już po chwili mundurowi ustalili jej dane i zatrzymali. Jak się okazało, kobieta była nietrzeźwa. „Wydmuchała” ponad 2 promile.

Policjanci z posterunku w Bukowcu zatrzymali jej prawo jazdy. Wkrótce za popełnione czyny odpowie przed sądem. Kobiecie grożą teraz nawet 2 lat więzienia pozbawienia wolności oraz zakaz kierowania pojazdami nawet na 15 lat.

a.bartniak@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Już w październiku będzie można szybciej i sprawniej zapłacić za parkowanie w Świeciu.

Wiadomości

Podczas czwartkowej sesji burmistrz Świecia Krzysztof Kułakowski uhonorował Oliwię Raniszewską, która znalazła się w gronie 50 najlepszych uczniów na świecie oraz Katarzynę Wenerską, siatkarkę,...

Wiadomości

Około 2 mln zł ma kosztować rozbudowa Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Świeciu wraz z wymianą dachu nad starą częścią budynku. Inwestycja ma ruszyć w 2024...

Reklama