Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

PILNE! Na krajowej „piątce” zderzyły się trzy auta. Trasa zablokowana

Do wypadku doszło na drodze krajowej nr 5 w Zbrachlinie (gmina Pruszcz).

Udostępnij
wypd345aekk

REKLAMA

Aktualizacja

To cud, że nikt nie ucierpiał w kolizji, do której doszło około godz. 13.20.

- Kierujący volkswagenem golfem mężczyzna zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarowym renaultem, a potem z dostawczym fiatem. Kierowca golfa został ukarany mandatem. Był trzeźwy - informuje sierż. szt. Damian Ejankowski z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Prawdopodobnie refleksowi kierowców renaulta i fiata, którzy w porę zwolnili, należy zawdzięczać, że nikt nie ucierpiał. Początkowo ruch na trasie był zablokowany. Teraz odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają do około 14.30.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (8)

 1. Anonimm

  2 lipca 2020 14:22

  Nie ma co się dziwić ,że na

  Nie ma co się dziwić ,że na tej trasie dochodzi do częstych wypadków. Jeżdżą jak idioci ,wymuszają i wyprzedzają na podwójnej ciągłej. 

 2. Czytelnik

  2 lipca 2020 14:39

  Tylko brawura i brak

  Tylko brawura i brak wyobraźni doprowadza do takich zdarzeń 

 3. piotras

  2 lipca 2020 17:05

  małolaci w golfach siedzą na

  małolaci w golfach siedzą na zderzaku, ktoś musi z tymi malolatami zrobic w końcu porządek .

 4. Jacy

  2 lipca 2020 22:15

  Z ciężarówki wszystko widać,w

  Z ciężarówki wszystko widać,w Polsce każdy kierowca osobowki trzyma na kolanach świecący telefon,pisanie wiadomości czy zadawanie relacji na Facebooku ze właśnie się zesrał na orlenie gdzie nie było papieru,wiec podtarł dupsko mordą przechodzącego kolegi stało się normą. Cyfryzacja lubi statystyki,nie wybacza jednak głupoty.

  • w samo sedno

   2 lipca 2020 22:17

   Lepiej bym tego nie ujął 

   Lepiej bym tego nie ujął 

  • Maniek

   2 lipca 2020 22:42

   No tak kierowca ciężarówki

   No tak kierowca ciężarówki wzór zachowań na dodze:permanentne wymuszanie w trakcie włączania się do ruchu. Nigdy tego nie pojmę, zawłaszcza wtedy kiedy za mną nikt nie jedzie i później jedzie 50-60 km na godz.,aż dupe w fotelu usadowi do szefa i żony zadzwoni. Czepiać zawsze się można, prawda? 

   • Cieć z sumachera

    2 lipca 2020 22:47

    Nigdy tego nie pojmniesz bo

    Nigdy tego nie pojmniesz bo jesteś za tempy cfok  facet napisał co widać a nie czy jest wzorem,wiesz co to jest myślenie? Chłopaki dymaja miliony kilometrów i uwiez ni ze znają prawo o ruchy drogowym lepiej niż ustawodawcy,i skoro on sygnalizuje włączenie się do ruchu to twoim zasrany obowiązkiem jest mu to umożliwić jeśli jesteś za nim….do szkoły idź dzieciaku bo tempy po ojcu jesteś…

 5. O matko

  3 lipca 2020 02:06

  Kurczę co się dzieje że tyle

  Kurczę co się dzieje że tyle wypadków w tak krótkim czasie … ludzie po wychodzili z domów przez koronkę bo mogą już i szaleją czy co bo nie rozumiem tego…

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama