Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Policja zlikwidowała wytwórnię narkotyków [wideo i zdjęcia]

Czarnorynkowa wartość narkotyków znalezionych w wytwórni w Ostrowitem koło Lniana wynosi około pół miliona złotych. Zatrzymanym grozi do 15 lat więzienia.

Udostępnij
narko

Aktualizacja
Jak początkowo nas poinfowano, wytwórnia znajdowała się w gminie Pruszcz. Otrzymaliśmy jednak sprostowanie, że chodzi o Ostrowite koło Lniana.

Na trop wytwórni amfetaminy w Ostrowitem (gmina Lniano) wpadli kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Chojnicach. W ubiegłą sobotę przeprowadzili akcję wspólnie z policjantami wydziału do walki z przestępczością narkotykową komendy wojewódzkiej w Gdańsku.

Zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy zajmowali się produkcją amfetaminy. Jeden z nich to 28-letni mieszkaniec gminy Lniano, a drugi to 34-latek z powiatu gdańskiego.

Reklama
Reklama

- Policjanci zabezpieczyli 10 kg amfetaminy oraz ponad 350 gramów płynnej amfetaminy, która może służyć do wyrobu tego narkotyku. Ponadto funkcjonariusze zabezpieczyli przedmioty i inne substancje mogące służyć do wytwarzania amfetaminy, a także gotówkę na poczet przyszłych kar - informuje Komenda Powiatowa Policji w Chojnicach.

Mężczyźni zostali zatrzymani.

- Usłyszeli zarzuty wytwarzania znacznej ilości substancji psychotropowych w postaci amfetaminy, za co grozi kara od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Czarnorynkowa wartość wytworzonych narkotyków to nawet pół miliona złotych - podaje KPP w Chojnicach.

Reklama
Reklama

Decyzją Sądu Rejonowego w Chojnicach, najbliższe 3 miesiące mężczyźni spędzą w areszcie.

Reklama
Reklama

https://www.youtube.com/watch?v=7ACpmGEtCgw

a.pudrzynski@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (29)

  1. Xcxc

    27 maja 2022 13:58

    Oj biduli jak leżą 

    Oj biduli jak leżą 

  2. Dym

    27 maja 2022 14:20

    A wiecie kto jest największym

    A wiecie kto jest największym dilerem substancji uzależniających państwo polskie jeszcze bierze za to kupę pieniędzy i likwiduje rynek konkurencji. Tak więc zastanów się nad a substancjami uzależniający mi papierosy alkohol kto na tym trzyma rękę państwo polskie ponownie. I dzieciaki bez głupich komentarzy

    • Kopla

      28 maja 2022 14:10

      Niestety, ale masz rację…

      Niestety, ale masz rację… Polski monopol więcej rocznie zabija wraz z tytoniem, niż kiedykolwiek wszyscy dilerzy razem wzięci 

  3. Antek kot

    27 maja 2022 14:42

    Toć co wy robicie dobrych

    Toć co wy robicie dobrych chłopaków zamykacie bo robili coś żeby przeżyć, jest ryzyko jest zabawa nie ma ryzyka to nie ma zabawy. PdW wracajcie szybciutko

  4. Szklana

    27 maja 2022 14:56

    Zamiast do paki to dać im

    Zamiast do paki to dać im żeby to gówno. Zeżerlii.

    • Atusia

      27 maja 2022 20:09

      Ty pierwszy byś był to żarcia

      Ty pierwszy byś był to żarcia 

  5. Mifal

    27 maja 2022 14:59

    Zlikwidowane bo nie rentowne.

    Zlikwidowane bo nie rentowne.

  6. Qwe

    27 maja 2022 15:03

    Tak to jest w dzisiejszych

    Tak to jest w dzisiejszych czasach, że człowiek żeby jakoś wszystko ciągnąć musi sobie radzić w radykalne sposoby. Szkoda chłopaka, niech się tam trzyma

  7. Rometa

    27 maja 2022 15:15

    Oby zdechli na liścia cioty i

    Oby zdechli na liścia cioty i tak byly

    • Zzz

      27 maja 2022 16:04

      Co ma jedno do drugiego? 

      Co ma jedno do drugiego? 

    • Aaaa

      27 maja 2022 16:19

      Zastanów się co piszesz

      Zastanów się co piszesz człowieku  ciekawe czy ty był byś taki cwany jak by ciebie zamknęli każdy może osądzać ale zastanów się zanim to zrobisz

      • Gość

        28 maja 2022 11:16

        Ludzie !!!co wy piszecie za

        Ludzie !!!co wy piszecie za bzdury!!!??? Może tym dwum dac jeszcze nagrodę na tą produkcję amfy ?? Jest zabronione bo zabija i koniec a nie jakieś tam cuda wymyślacie!!!!

        • Rychu

          28 maja 2022 13:58

          Ty też się zastanów typie

          Ty też się zastanów typie alkohol i wódka też zabija jeden CH.. czy jest legalna 

    • Rasta

      28 maja 2022 19:35

      To geje byli ?

      To geje byli ?

  8. Ccc

    27 maja 2022 16:05

    W gminie Pruszcz,tylko

    W gminie Pruszcz,tylko dlaczego miejscowości nie podano. Czy to tajemnica?

    • Anonim

      27 maja 2022 16:23

      Za dużo chciałbyś wiedzieć.

      Za dużo chciałbyś wiedzieć.

    • XYZ

      27 maja 2022 19:29

      Gmina Lniano.

      Gmina Lniano.

  9. Hans

    27 maja 2022 17:23

    Policja z Gdańska robi nalot

    Policja z Gdańska robi nalot w Pruszczu… Brawo ! A nasi stróże prawa?

  10. Bardzo dobrze

    27 maja 2022 17:31

    Brawo Wy!!! Wyłapać to

    Brawo Wy!!! Wyłapać to badziewie co nie chce pracować, rozbijają się furami a dzieciaki ćpają na potęgę… Jazda z nimi!!! 

    • Lala

      27 maja 2022 20:11

      To jak wychowujesz dzieci że

      To jak wychowujesz dzieci że ćpaja na potęgę ?

      • Do Lala

        27 maja 2022 23:22

        Ale Ty głupia jesteś, nie mam

        Ale Ty głupia jesteś, nie mam dzieci 

        • Lala

          28 maja 2022 09:12

          No i chwała Ci za to bo by

          No i chwała Ci za to bo by takie same dzbany jak Ty wyrosły 

          • Pewnie

            28 maja 2022 13:18

            A z ciebie taki wazon, że

            A z ciebie taki wazon, że nawet kwiaty nie chcą rosnąć 

          • Do lali w porcelanowym dzbanie

            28 maja 2022 19:33

            Lizałaś koks z pasztetowej ?

            Lizałaś koks z pasztetowej ?

          • Lala

            28 maja 2022 22:07

            Oczywiście że tak…jak ty

            Oczywiście że tak…jak ty miałeś jeszcze mleczko pod nosem…zresztą do dziś pewnie masz 

          • Ona tylko

            28 maja 2022 23:36

            Wąchała, ale jej to zioło

            Wąchała, ale jej to zioło majeranek stanął między nosem a mózgiem 

  11. x

    28 maja 2022 08:30

    Nie można w to uwierzyć….

    Nie można w to uwierzyć…. Jeśli to prawda, a rodzina wiedziała, mając własne dziecko, to nie potrafię tego zrozumieć. Ludzie, nie kapuje….Wiara w człowieczeństwo umiera

  12. Big

    28 maja 2022 10:32

    Policja z Chojnic bo świeckie

    Policja z Chojnic bo świeckie mendy policyjne znają tych pseudo gangsterów i nic im nie zrobią…. Czas zrobić nalot na komendę w Świeciu przez służby z Wawy.

  13. Mars

    29 maja 2022 14:26

    Do ukarania ich wystarczy

    Do ukarania ich wystarczy metr linki