Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Policjanci zajrzeli mu za pasek od spodni. I niespodzianka...

Do trzech lat więzienia grozi 23-latkowi, u którego policjanci znaleźli narkotyki.

Udostępnij
policja-narkotyki-kpp-swiecie

REKLAMA

We wtorek policjanci zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę opla na ul. Żwirki i Wigury w Świeciu.

Reklama
Reklama

- Zarówno kierujący, jak i pasażer podczas legitymowania byli nerwowi. Policjanci postanowili dokładnie sprawdzić obydwu mężczyzn - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Wobec kierowcy opla uwag nie mieli, jednak przy 23-letnim pasażerze znaleźli zawiniętą w folię marihuanę. Zawiniątko ukrywał za paskiem od spodni. 
REKLAMA


23-letni mieszkaniec Świecia został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Podczas przeszukania miejsca zamieszkania mężczyzny funkcjonariusze z wydziału kryminalnego znaleźli kolejne środki odurzające. Łącznie zabezpieczono blisko 23 gramy.

Reklama
Reklama

- W środę właściciel narkotyków usłyszał zarzuty. Będzie odpowiadał przed sądem. Za posiadanie środków odurzających grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności - mówi Joanna Tarkowska.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (27)

  1. sasiadka

    15 grudnia 2021 14:23

    tylko go nie wypuszczac !

    tylko go nie wypuszczac ! przycisnac go to slaba psycha jest !

    • A

      15 grudnia 2021 21:53

      a ktory to ???

      a ktory to ???

      • Zbigniew Orzechowski

        15 grudnia 2021 22:30

        twuj stary

        twuj stary

  2. Olo

    15 grudnia 2021 14:26

    Przypadkowo zatrzymali….he

    Przypadkowo zatrzymali….he he niech żyją świeccy konfi konfi. Dzięki panowie good job

    • gość

      15 grudnia 2021 15:31

      I chwała im 

      I chwała im 

  3. Kto to

    15 grudnia 2021 14:35

    Co to za cpunek

    Co to za cpunek

  4. Świeciak

    15 grudnia 2021 15:31

    Zapewne uwagę milicji zwrócił

    Zapewne uwagę milicji zwrócił brak maseczek.

  5. Full

    15 grudnia 2021 15:32

    Jednak to prawda że mamy psy

    Jednak to prawda że mamy psy w Świeciu wszystko nosem znajdą ale czemu patrzyli na pasek? A może na rosporek. A teraz niech nosem szukają skradzionych przedmiotów, mijają już dwa lata i psy nic nie znalazły. 

    • FullKmiot

      15 grudnia 2021 16:01

      Psa to masz w schronisku 

      Psa to masz w schronisku 

      A ćpunów łapać i zamykać. Się taki nawciąga i najara potem agresywny łazi. 

      Bardzo dobrze że ich złapali.

      • Znawca

        15 grudnia 2021 16:03

        Od jarania się agresywnym nie

        Od jarania się agresywnym nie jest Panie/Pani znawco 🙂 

      • Pewnie że tak

        15 grudnia 2021 16:03

        Jebac ćpunów świeckich 

        Jebac ćpunów świeckich 

        • Tobi

          15 grudnia 2021 16:27

          Jeeebc ich…. j***

          Jeeebc ich…. jebać

  6. Liściu

    15 grudnia 2021 16:27

    Guzi takie ilości spuszcza na

    Guzi takie ilości spuszcza na  dłużej przerwie  LA a wy się amatorami jaracie. 

    • Maniek

      15 grudnia 2021 16:46

      No to idź dzieciaku się

      No to idź dzieciaku się spuścic, będziesz spokojniejszy

      • Kiki

        15 grudnia 2021 17:16

        Maniek ty kretynie znów tu ?

        Maniek ty kretynie znów tu ? Nie rozumiesz idioto co Liściu napisał to trzym ryj a nie komentujesz wywłoko.

        • Maniek

          15 grudnia 2021 17:31

          Wiem że jestem idiotą

          Wiem że jestem idiotą,przepraszam mam tak po tacie,też jest pedofilem.

  7. Fiu fiu

    15 grudnia 2021 16:54

    Sami się prosili, skoro

    Sami się prosili, skoro wystają pod marketem i się z tym nie kryją to bardzo dobrze, ze ich złapali, czas na nich, w grupie cwani a tak to sikają w majtki 

  8. Zarażony wszawicą łonową i rzerzączką

    15 grudnia 2021 19:08

    Przypałowiec i wydyganiec 

    Przypałowiec i wydyganiec 

    • Blender

      15 grudnia 2021 20:25

      Hahahaha

      Hahahaha

    • Oj

      15 grudnia 2021 21:37

      Też mam problemy po stosunku

      Też mam problemy po stosunku z Bożeną matką Adacha,szwagra Jarka. Maliniaki z LA  to już epidemia chorób wenerycznych. Ale Bożena i Adach za wino walą taką lache że się w jajkach nie mieści,i to wszystko za awizone.

      • Boss

        18 grudnia 2021 12:18

        Bożenę i Adacha to Tomaka ten

        Bożenę i Adacha to Tomaka ten ćpun rucha

  9. Rrr

    15 grudnia 2021 21:09

    Ja jestem cały czas w nerwach

    Ja jestem cały czas w nerwach. Mi też będą zaglądać za pasek? Haha

    • Jo będę

      15 grudnia 2021 21:41

      Na ciebie się sesrają wprost

      Na ciebie się sesrają wprost na ryja ,gówno gównem się traktuję.

      • Rrr

        16 grudnia 2021 09:36

        Hahaha xd współczuję że

        Hahaha xd współczuję że zostałeś tak potraktowany 

  10. Ania

    15 grudnia 2021 22:13

    No tego ćpuna guziego to

    No tego ćpuna guziego to nalezałoby pogonci ale psiarnia się boi tego typa świadczy o tym fakt że mąż pani rzecznik również policjant jest kolegą tego  ćpuna. Trochę to wstyd co nie?  

    • No nie

      15 grudnia 2021 22:32

      Jak już tam tacy znajomi to

      Jak już tam tacy znajomi to teraz rozumiem dlaczego jeden może a drugi nie może wrrr… 

    • Sugoii Waifu