Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Poseł Ryszard Czarnecki z PiS i związek siatkówki. Co robili w świeckiej hali?

W poniedziałkowy wieczór w świeckiej hali odbyło się zebranie Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej. Jednym z gości był europoseł PiS Ryszard Czarnecki. Wykorzystała to ekipa Faktów TVN, która na żywo ze Świecia przeprowadziła rozmowę z politykiem.

Udostępnij
czarnecki

REKLAMA

To był bardzo aktywny dzień w wykonaniu europosła w naszym województwie. W godzinach południowych pojawił się w Bydgoszczy na konferencji prasowej, jako honorowy patron żużlowego meczu Polska - Rosja, by wieczorem zawitać do świeckiej hali.

Nie wszyscy pewnie o tym wiedzą, ale Czarnecki jest obecnie wiceprezesem Polskiego Związku Piłki Siatkowej ds. międzynarodowych i typowany jest jako jeden z potencjalnych kandydatów na prezesa całego związku, na co podobno ma dużą chrapkę.

Choć sam Ryszard Czarnecki kilkukrotnie w mediach dementował tę informację, twierdząc, że nie ma aspiracji do kandydowania na szefa polskiej siatkówki, to jednak media co jakiś czas wracają do spekulacji.
REKLAMA

Prezes PZPS-u, Jacek Kacprzyk również zresztą pojawił się w Świeciu, można więc powiedzieć, że miasto odwiedziła tego wieczoru cała śmietanka władz polskiej siatkówki. Nie należy się temu dziwić, bo często bywa tak, że wybory władz lokalnych są doskonałą okazją również do promocji w kontekście wyborów do zarządu PZPS.

Nic dziwnego zatem, że wieczorem na parkingu świeckiej hali pojawiła się ekipa TVP oraz wóz transmisyjny stacji TVN 24. W „Faktach po faktach” Piotr Kraśko przeprowadził na żywo wywiad z europosłem Czarneckim. Zgodnie jednak z przewidywaniami rozmowa dotyczyła kryzysu w koalicji rządowej, a nie spraw typowo sportowych.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (11)

 1. ***** ***

  22 września 2020 13:22

  Chyba mu się pomylyło.

  Chyba mu się pomylyło.

 2. Pawian

  22 września 2020 14:44

  Czyli Obatel.

  Czyli Obatel.

 3. Klio

  22 września 2020 16:07

  ciekawe  czy przyjechał tym

  ciekawe  czy przyjechał tym kabrioletem  co nim pomykał  do Brukseli czy już  brykę  zmienił 

 4. janek

  22 września 2020 16:43

  ….kim on jest, że się tak

  ….kim on jest, że się tak podniecacie jego przyjazdem, żeje na koszt podatnika, załatwia jakieś fuszki i interesiki. Co on zrobił dla ojczyzny ..no chyba tylko wydoił z niej kasę.  

 5. Mirosław

  22 września 2020 17:59

  Trochę to nie smaczne że

  Trochę to nie smaczne że Czarneckiego tolerują władze PZPS,no ale …………………..tego

 6. obatel.

  22 września 2020 18:09

  głupa palił.

  głupa palił.

 7. Papuga

  22 września 2020 18:29

  Obatel Kugel to papuga

  Obatel Kugel to papuga PiSowska

 8. Wiesław

  23 września 2020 08:21

  Bardzo dobrze że doił z kasy

  Bardzo dobrze że doił z kasy ten unijny lewacki barak. Z polskij kasy by nie brał pieniędzy

  • Janek

   23 września 2020 10:01

   a unijna kasa to niby skąd, a

   a unijna kasa to niby skąd, a tłuste posadki w spółkach kontrolowanych przez partię to czyje to pienądze. Rząd to niby skąd ma kasę …coś produkuje, coś usługuje, nie. Zabiera nam pienądze a później rozdaje wg swojego uznania. Więc te wszystkie ludki rządowe i nierządowe są jak..i łaski nie robią że pracują. W tym problem, że zamiast pracować odpowiedzialnie, rozumnie, sprawiedliwie, oni nas tą naszą kasą szczują, a sami nabijają sobie i swoim kieszenie.   

 9. KAMIKADZE

  23 września 2020 09:22

  W przypadku Pana

  W przypadku Pana eurodeputowanego trzeba mieć alternatywę na inne czasy,jak do tej pory jest oszczędnie eksploatowany przez Jarosława Kaczyńskiego. Dobrze,że dziennikarze wykorzystują każdą okazję by zadawać pytania na różne tematy w różnych sytuacjach.

 10. krzyś

  23 września 2020 20:30

  dajcie spokój z tymi

  dajcie spokój z tymi kaznodziejami. Niech idą wykładać do uczelni swojego ojca z Torunia (przepraszam Toruń). Ręce precz od sportu, aparatczyki. Tle ważnych spraw mamy do załatwienia, a te cyniki skaczą sobie do gardeł o posadki. Zal mi tych ludzi któży popierają obecną władzę. Pewnie są efektem jakiejś reformy oświaty. …..   

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

W pierwszym odcinku nowego programu "Bitwa o gości" pojawi się Osada Stara Rzeka.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Wiadomości

Świecie dołączyło do grona miast, w których późną nocą nie kupimy alkoholu. Radni przyjęli uchwałę, która będzie dotyczyć nie tylko sklepów, ale także stacji...

Reklama