Connect with us

Czego szukasz?

Reklama
Reklama

Wiadomości

Pożar domu pod Świeciem. Do akcji skierowano kilkanaście zastępów straży

Trwa gaszenie pożaru domu jednorodzinnego w Sulnowie (gmina Świecie).

Udostępnij
sulnowo-3

Pali się dom przy ul. Erdmanna w Sulnowie. Ogień pojawił się prawdopodobnie na poddaszu około godz. 20.40.

Aktualizacja, godz. 21.46
Do pożaru skierowano 8 zastępów straży, a nie kilkanaście, jak wynikało z pierwszych informacji. Wodę do gaszenia pobierano pompami z pobliskiego stawu. Część strażaków już wraca do jednostek. Pozostali dogaszają tlącą się konstrukcję dachu i rozbierają poddasze drewnianego domu. Mężczyzna, który mieszka w domu nie odniósł obrażeń. Na miejscu jest także policja.

Nowe informacje i zdjęcia tutaj.

redakcja@extraswiecie.pl

Udostępnij

Komentarze (12)

  1. Kilkanaście

    4 grudnia 2021 21:42

    *kilkunastu strażaków , a nie

    *kilkunastu strażaków , a nie jednostek

    • Czylelnik

      4 grudnia 2021 21:51

      Właśnie jechałam i stoi kilka

      Właśnie jechałam i stoi kilka straży i do gasza

      • Miodek

        5 grudnia 2021 08:29

        Co to jest gasz?

        Co to jest gasz?

    • Anonim88

      4 grudnia 2021 22:35

      Przy 8 jednostkach jest kilku

      Przy 8 jednostkach jest kilku nastu strażaków?? 

      • Miodek

        5 grudnia 2021 08:32

        Kilkunastu! Bo że ty wi dzisz

        Kilkunastu! Bo że ty wi dzisz i nie grz misz.

  2. Ruda

    4 grudnia 2021 22:25

    To już jest jakieś

    To już jest jakieś czepialstwo do tragiedi

  3. Anonim

    4 grudnia 2021 23:11

    Komentarze powinny być

    Komentarze powinny być zablokowane przez tragedię nie życzy się nikomu 

  4. Gandy

    5 grudnia 2021 04:38

    Przy takiej zabudowie do

    Przy takiej zabudowie do jakiej pozwolono w sulnowie, ogień z jednego domu będzie skakał bez problemów na inne domy. Jak króliki na tym sulnowie popychani. Okna na wspólne tarasy. Coś strasznego zero prywatności.

  5. Mirosław Paczkowski

    5 grudnia 2021 05:47

    Czy nożna jakoś pomóc?

    Czy nożna jakoś pomóc?

    • Sąsiadka

      5 grudnia 2021 12:33

      To jest mój sąsiad, który wg

      To jest mój sąsiad, który wg mnie stracił wszystko. Z zewnątrz dom nie wygląda tragucznie ale jak się wejdzie do środka to wg mnie wszystkie krokwie popalone i w każdej chwili może dojść do gorszej tragedii, łazienka, gararz spalona, część mieszkania która ocalała zalana. Po sąsiedzku pomagamy naprawić instalacje wodną, kórej plastikowe części się spaliły, niska temperatura nie pomaga. Potrzeby sąsiada są ogromne

  6. Klocek Lego

    5 grudnia 2021 09:10

    Ale wy jesteście przygłupy,

    Ale wy jesteście przygłupy, człowiekowi stała się tragedia a wy się czepiacie ilości straży.. Tytani intelektu dosłownie.. 

    Zamiast spuszczać się nad takimi pierdołami lepiej byście pomyśleli jak można temu panu pomóc bo może potrzebuje środków pierwszej potrzeby.

  7. Anonim Sulnowo

    5 grudnia 2021 12:54

    Co było przyczyną pożaru? 

    Co było przyczyną pożaru?  Czyżby jakieś porachunki? Jak tak to jest taki jeden ze Świecia który lubi ogień wrzucać w cudze mienia!!!