Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Pożar w Nowym Roku. Strażacy gasili płonący budynek w Przechowie

Cztery zastępy straży pożarnej gasiły w nocy pożar w Przechowie.

Udostępnij
pozar-noc

REKLAMA

Pożar przy ul. Sportowej w Przechowie zgłoszono 1 stycznia o godz. 2.20 w nocy. Na miejsce skierowano dwa zastępy z komendy powiatowej w Świeciu i dwa z OSP Przechowo.

- Spłonął budynek gospodarczy wraz z wyposażeniem - informuje mł. asp. Dariusz Sadowczyk z komendy powiatowej straży pożarnej w Świeciu.
REKLAMA

Straty oszacowano wstępnie na 30 tys. zł. Prawdopodobną przyczyną pożaru budynku przy ul. Sportowej było zwarcie instalacji elektrycznej.

- Poza tym noc z 31 grudnia na 1 stycznia była spokojna. Nie odnotowaliśmy żadnych poważniejszych incydentów, na przykład spowodowanych nieodpowiedzialnym obchodzeniem się z fajerwerkami - mówi Dariusz Sadowczyk.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Policja sprawdza okoliczności nocnego pożaru volkswagena przy ulicy Żwirki i Wigury w Świeciu. Wiele wskazuje na to, że mogło to być podpalenie.

Wiadomości

Jeśli uchwała zostanie przyjęta, to w żadnym sklepie w gminie Świecie nie będzie można kupić alkoholu po godz. 22.00. O ograniczenie wnioskowali mieszkańcy.

Wiadomości

Tuż przed godz. 13.00 na drodze nr 240 koło Świecia doszło do zderzenia samochodu osobowego z dźwigiem. Dwie poszkodowane osoby zostały zabrane do szpitala.

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Reklama