Setki mieszkańców wsiadły na rowery i ruszyły w rajd po powiecie świeckim [zdjęcia]

Aż 350 osób zgłosiło swój udział w sobotnim rajdzie „Kujawsko-Pomorskie na rowery”. Licząca 28 km trasa rozpoczynała się w Ośrodku Wypoczynkowym Deczno.

rowery-27

Kolejnymi punktami na drodze były m.in. Sulnówko, Kozłowo, most na Wyrwie, Mały Dólsk, Leosia i postój w miejscu poświęconym pamięci Jana Pawła II. Powrót odbywał się przez Bedlenki, Skarszewo i Sulnówko do ośrodka Deczno.

REKLAMA
Otworzy się w nowym oknieOtworzy się w nowym oknieJubiler Corleone

Na mecie czekały na uczestników rajdu pamiątkowe medale kampanii „Kujawsko-Pomorskie na rowery” oraz konkursy z nagrodami, w tym quiz z nagrodą główną w postaci roweru. 

Głównym organizatorem rodzinnych rajdów „Kujawsko-Pomorskie na rowery” jest Urząd Marszałkowski. W Świeciu współorganizatorem jest gmina. To już czwarta edycja akcji.

Udostępnij

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors