Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Śmierć na torach. Nowe informacje na temat niedzielnej tragedii

Policja podaje nowe informacje na temat tragicznego wypadku kolejowego w gminie Warlubie, w którym zginął mężczyzna. Wszystko wskazuje na to, że było to samobójstwo.

Udostępnij
wypadek-kolejowy-pociag-samobojstwo-osp-wielki-komorsk

REKLAMA

Wracamy do sprawy wczorajszej tragedii. W niedzielę o godz. 18.10 dyżurny świeckiej komendy policji dostał informację o wypadku na torach w Bąkowie (gmina Warlubie).

- W rejonie wiaduktu nad autostradą A1 doszło do potrącenia pieszego przez pociag relacji Zakopane-Gdynia. Mężczyzna zginął na miejscu. To 52-letni mieszkaniec powiatu świeckiego - informuje podkom. Joanna Tarkowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.
REKLAMA

Policja tego nie podaje, ale jak ustaliliśmy, to mieszkaniec gminy Warlubie. Mężczyzna usiadł na torach i czekał na przyjazd pociągu. Maszynista nie miał szans, aby w porę wyhamować.

- Wszystko wskazuje na to, iż było to samobójstwo. Maszynista był trzeźwy. Policja prowadzi w sprawie wypadku postępowanie pod nadzorem prokuratora - wyjaśnia Joanna Tarkowska.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (11)

 1. xXx

  15 listopada 2021 10:01

  Jak chciał się zabic to jego

  Jak chciał się zabic to jego sprawa, ale po co mieszał w to maszyniste pociągu. Chłop teraz może miec problemy po takiej traumie. Ale i tak szczere kondolencje dla rodziny.

  • B.

   15 listopada 2021 12:45

   Myślę tak samo. Co do słowa.

   Myślę tak samo. Co do słowa. Pozdrawiam!

  • michal!

   15 listopada 2021 22:05

   Tak ! To trauma, byle

   Tak ! To trauma, byle

   Tak. To Trauma dla wszysztch. Leczylem w Swiecie sie z kolo , ktory prowadzil  piaskajoko  plug ,zgineli moi czworo kuzyni lata miaja a my w psychiatryku sie leczymy!Pan z piaskarki nic nie zawnil. Tak jak maszynista.

   • michal

    15 listopada 2021 22:32

    nie moge edytowac! frustracja

    nie moge edytowac! frustracja. Tak to sie odbilo echem ,dotknelo wielu podsrednich ludzi! ,bez zwiazku jak z samobujswem BronidlawaP.usucskiego wn Pyzu.  No tak ofiara Jezusa zwricila uwage? Jeden ale daje do myslenia?,

    Tak.od ….Mnie Je.. system duzo dofam ale algotytm thx

    • Koleżanka

     16 listopada 2021 00:40

     Do tej pory pamiętamy

     Do tej pory pamiętamy tragedię jaka wydarzyła się tyle lat temu. 4 braci w małym Tico. Pamiętam jak stałam zdenerwowana na przystanku, czekając na autobus, który się spóźniał. Gdyby człowiek wiedział co się stało zaledwie kilkaset metrów dalej inaczej by przemyślał słowa które tam padły. Pogrzeb, najcięższy na jakim kiedykolwiek byłam. Nawet proboszczowi się głos zachwiał jak mszę odprawiał. To było straszne, do tej pory to pamiętam. Świec Panie nad ich duszami 

 2. Maszynista

  15 listopada 2021 10:16

  Proponuję obejrzeć film pt.

  Proponuję obejrzeć film pt. Eksekutorzy na jednym serwisie z filmami. Bardzo ciekawy dokument w dwóch czesciach. Niestety samobójcy to codzienność na polskich torach. Sam mam na koncie trzech. Zawsze boli tak samo.

  • B.

   15 listopada 2021 12:45

   Szczerze współczuję… To

   Szczerze współczuję… To praca trudniejsza niż się wielu ludziom wydaje. 

 3. Stefan

  15 listopada 2021 12:13

  I jak pociągi mają jeździć na

  I jak pociągi mają jeździć na czas no ku…a nie da się

 4. Kolejarz

  16 listopada 2021 07:43

  Najważniejsze maszynista był

  Najważniejsze maszynista był trzeźwy ,a jak by coś wykazało to co wtedy? Winny maszynista

  • Pasażer

   16 listopada 2021 13:38

   A chciałbyś podróżować

   A chciałbyś podróżować pociągiem z pijanym maszynistą? Bo ja nie. I całe szczęście że był trzeźwy, bo by miał chłop przechapane. I tak mu współczuję.

 5. Marek 63

  16 listopada 2021 16:29

  Macie rację, że to trauma dla

  Macie rację, że to trauma dla maszynisty, chociaż zaciągasz hamulec i się odwracasz. Tak sobie myślę, że na miejsce musi przyjechać lekarz, policja, zakład pogrzebowy i pewnie pracownicy obsługi PKP i muszą oglądać wynik takiego zdarzenia. Przeżycia nie tylko dla maszynisty. Kondolencje dla rodziny

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama