Smutny rekord. Największa dobowa liczba zakażeń od początku pandemii

Tak dużej dobowej liczby osób zakażonych Covid-19 nie było w powiecie świeckim od końca marca, kiedy odnotowano pierwszy przypadek.

144564122_s1

REKLAMA

- Wśród 356 nowych zakażeń koronawirusem w województwie kujawsko-pomorskim, 19 jest z powiatu świeckiego – informuje Adrian Mól, rzecznik prasowy wojewody, podając dane z ostatniej doby.

W sumie na Covid-19 zachorowały u nas 123 osoby. W ciągu dwóch tygodni liczba zakażonych niemal się podwoiła. 1 października było ich 65.

W naszym województwie 14 października liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie wynosiła 6 147 osób. Liczba ozdrowieńców - 1 669, zgonów - 107, pobranych próbek - 205 692.
REKLAMA

Urząd wojewódzki nie podaje danych dotyczących ozdrowieńców z rozbiciem na poszczególne miasta i powiaty, a jedynie łącznie dla całego regionu.

Jak już pisaliśmy koronawirusa odnotowano w ostatnich dniach m.in. w Przedszkolu nr 9 w Świeciu, Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Świeciu, Szkole Podstawowej w Czaplach, Szkole Podstawowej nr 5 w Przechowie, w komendzie powiatowej straży pożarnej (czytajcie artykuły poniżej).

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Czy ktoś z tych osób

Czy ktoś z tych osób wyzdrowiał, bo podajecie ciągle liczbę chorych od początku epidemii tzn., że w powiecie świeckim nikt ma ozdrowieńców 

W czaplach wszyscy mieli

W czaplach wszyscy mieli umrzeć i co ,wszystko zdrowe i zero ofiar. Przestańcie ludzi straszyć bo Sr a czka ma więcej objawów.

ilu zarażonych jest w

ilu zarażonych jest w komendzie państwowej straży pożarnej? przecież oni siedzą ze sobą 24 godziny jestem ciekawy jak tam wirus się rozprzestrzenił 

czy  nikt z redakcji nie może

czy  nikt z redakcji nie może zapanować nad wulgarnymi komentarzami?

Ten portal to coraz wieksze

Ten portal to coraz wieksze bagno.. artykuly pisze jakas niedowartosciowana osoba ktora straszy glupich ludzi ktorzy wzoruja sie tym co jest napisane w mediach.  jesien jest co roku jest to samo ludzie choruja kilka dni w d maja a potem zyja dalej normalnie.. opamietajcie sie. 

okej i ktoś umarł? a ile

okej i ktoś umarł? a ile ludzi w tym czasie dowiedziało się, że ma raka lub inne poważne choroby.  ile w tym czasie zmarło ludzi na inne choroby lub po prostu ze starości, bo najdziwniejsze jest to, że jak umiera ktoś po 70stce to zawsze z covidem z przyczyny współistniejącej choroby. Dla wystarszonych, nie wpisujcie sobie w google statystki zachorowań na grype i jej umierlaności w poprzednich latach, bo wtedy dopiero się wystraszycie

Przychodzi gość rano do pracy

Przychodzi gość rano do pracy spotyka się z ludźmi funkcjonuje „normalnie” o 21 pierwszej dostaje tel. że musi z rodzinną poddać się kwarantannie bo mieli kontak z kimś kto miał kontak z podejrzanym o covida. I tak się qrwa robi statystyki. Banda DEBILI 

Wybrane dla Ciebie

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors