Connect with us

Czego szukasz?

Wiadomości

Spowodował stłuczkę. Przy okazji wydało się, co jeszcze miał na sumieniu

Sporych kłopotów narobił sobie 24-letni mieszkaniec powiatu świeckiego, który spowodował kolizję w Przysiersku (gmina Bukowiec).

Udostępnij
przysiersk

REKLAMA

W czwartek 8 października tuż po godz. 9.00 na ul. Ogrodowej w Przysiersku jadący motorowerem 24-latek zderzył się z bmw.

- Do kolizji doszło podczas nieprawidłowego wyprzedzania przez motorowerzystę. Nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy obydwu pojazdów byli trzeźwi – mówi asp. szt. Agnieszka Żokowska z Komendy Powiatowej Policji w Świeciu.

Kierowca motoroweru dostał mandat, ale na tym nie skończyły się jego kłopoty. Okazało się, że miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. Złamanie zakazu jest przestępstwem. Grozi za to od 3 miesięcy do lat 5 pozbawienia wolności.

a.pudrzynski@extraswiecie.pl
REKLAMA

Udostępnij

Komentarze (0)

TO MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiadomości

Niestety, tragiczny finał miały poszukiwania młodego mężczyzny, który w niedzielę wieczorem wybrał się z kolegą nad Jezioro Żurskie, aby popływać.

Wiadomości

Świecie zajęło pierwszą pozycję wśród najzamożniejszych miast powiatowych w województwie kujawsko-pomorskim i wysoką lokatę w skali całego kraju.

Wiadomości

W środę po południu w Głogówku Królewskim zderzyły się samochód osobowy i dostawczy.

Wiadomości

Nastąpiła kolejna istotna zmiana w wyglądzie świeckiego zamku. Tym razem na zewnątrz. Zamontowano drewniany krużganek, który będzie prowadził do dwóch nowych wejść.

Reklama